Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30195913-5»
-
ID: UA-2026-03-06-007639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено6 бер. 13:59
Прийом пропозицій6 бер. 13:59 – 16 бер. 08:00Очікувана вартість279 574,80 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-10-002380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок паперу для фліпчарту, фліпчарт, маркер, ручка кулькова (згідно коду ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Очікувана вартість4 909,53 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-27-017365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість43 834,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-05-015007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФліпчарт
Очікувана вартість3 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-27-001675-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне приладдя різне
Ім'я:Брянчик Наталія ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263867 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено27 жовт. 2025 10:03
Прийом пропозицій27 жовт. 2025 10:03 – 5 лист. 2025 09:00Очікувана вартість151 992,57 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-06-10-006186-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари
Ім'я:Деміч Світлана ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380662765608 Факс:+380535423477ЄДРПОУ:02214283Очікувана вартість14 954,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-05-09-010365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено9 трав. 2025 15:03
Прийом пропозицій9 трав. 2025 15:03 – 17 трав. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість77 266,86 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-05-08-004433-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФліпчарт (Класифікатор ДК 021:2015 - 30195913-5 Стенди для фліпчартів)
Очікувана вартість7 966,67 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-10-008368-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне приладдя різне (згідно коду ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Очікувана вартість97 190,45 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-02-07-000916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські та господарські товари
Ім'я:Нагорна Оксана ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380433021650 ЄДРПОУ:43043592Очікувана вартість2 914,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-12-11-009990-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДошка магнітно-маркерна, магнітно-крейдова, коркова, фліпчарт, папір для фліпчарта, аксесуати та витратні матеріали для дошок.
Ім'я:Норчак Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380989701579 Веб сайт: ЄДРПОУ:03065951Очікувана вартість40 444,72 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-10-24-010187-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари в асортименті
Очікувана вартість11 565,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-08-01-004892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (канцелярське приладдя, Полтавська обл.,смт. Машівка)
Оголошено1 серп. 2024 13:31
Прийом пропозицій1 серп. 2024 13:31 – 9 серп. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість9 376,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-07-12-006223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено12 лип. 2024 13:51
Прийом пропозицій12 лип. 2024 13:51 – 20 лип. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість760 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-06-24-010167-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Ім'я:Анисимова Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380674564592 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено24 черв. 2024 17:09
Прийом пропозицій24 черв. 2024 17:09 – 2 лип. 2024 10:00Очікувана вартість318 069,80 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-04-02-004318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок для фліпчарту
Ім'я:Намеснікова Анжеліка ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380969141434 ЄДРПОУ:44013857Очікувана вартість490,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-21-012035-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 -30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Оголошено21 бер. 2024 16:47
Прийом пропозицій21 бер. 2024 16:47 – 29 бер. 2024 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 031 381,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2023-12-27-008103-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтенди для фліпчартів
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-12-18-000146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлівці, ручки, коректори, маркери, скріпки, папір для друку, канцелярські ножі, планувальники зустрічей, паперові блоки для фліпчатів, фліпчати (ЄЗС ДК:021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Ім'я:Євгенія БойкоE-mail: [email protected] Телефон: +380631219639, +380464432165, +380669071535 ЄДРПОУ:41653615Очікувана вартість15 758,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-29-003708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір, ручки, скріпки, календарі тощо (ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Очікувана вартість28 795,14 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro