Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30195910-4»
-
ID: UA-2026-08-13-007847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярське приладдя
Очікувана вартість3 197,18 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-009007-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системихудожні товари (мольберти)
Очікувана вартість2 564,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-010339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено8 лип. 16:28
Прийом пропозицій8 лип. 16:28 – 16 лип. 14:00Очікувана вартість1 747 685,69 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-002274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено2 черв. 10:23
Прийом пропозицій2 черв. 10:23 – 10 черв. 12:00Очікувана вартість164 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-009989-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКанцелярське приладдя в асортименті різне
Оголошено1 черв. 15:51
Прийом пропозицій5 черв. 00:00 – 10 черв. 10:00Очікувана вартість325 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-18-007541-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (канцтовари)
Очікувана вартість26 973,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-012339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено5 трав. 15:58
Прийом пропозицій5 трав. 15:58 – 13 трав. 14:00Очікувана вартість164 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-03-24-011855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 30190000-7 – Офісне устаткування та приладдя різне (Папір в асортименті, маркери текстові, ножиці, клей-олівці, кольоровий картон, набори магнітів, олівці графітні з гумкою, фломастери, степлери металеві, скоби, папки в асортименті, файл-конверти, ручки-коректори, рідини корегуючі,
затиски для паперу, ручки масляні в асортименті, клей ПВА, реєстратори, ножі канцелярські, стрічки клейкі, скріпки канцелярські, точилки з контейнером, ручки гелеві, закладки паперові в асортименті для загальноміського дитячого закладу відпочинку-табор з денним перебуванням на базі Південноукраїнського ліцею №5 Південноукраїнської міської ради) Очікувана вартість19 944,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-13-010829-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМольберт дерев'яний магнітний з поличкою
Очікувана вартість990,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-007340-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя (різне)
Оголошено11 бер. 13:25
Прийом пропозицій11 бер. 13:25 – 19 бер. 15:00Очікувана вартість97 965,84 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-06-007639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено6 бер. 13:59
Прийом пропозицій6 бер. 13:59 – 16 бер. 08:00Очікувана вартість279 574,80 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-17-000257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦ_26Т-230_30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Офісне устаткування та приладдя різне в асортименті)
Оголошено17 лют. 08:35
Прийом пропозицій17 лют. 08:35 – 26 лют. 12:00Очікувана вартість2 394 149,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-10-002380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБлок паперу для фліпчарту, фліпчарт, маркер, ручка кулькова (згідно коду ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Очікувана вартість4 909,53 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-27-017365-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість43 834,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-30-007385-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та канцелярське приладдя
Оголошено30 груд. 2025 15:18
Прийом пропозицій30 груд. 2025 15:18 – 8 січ. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість944 214,66 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-16-013129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцтовари
Оголошено16 груд. 2025 13:50
Прийом пропозицій16 груд. 2025 13:50 – 29 груд. 2025 12:00Очікувана вартість1 058 192,86 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-12-16-001409-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV): 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Мольберт-тринога)
Очікувана вартість11 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-28-011870-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено28 лист. 2025 15:37
Прийом пропозицій28 лист. 2025 15:37 – 6 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 470 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-28-011878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцтовари, код ДК 021:2015 – 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари різні)
Оголошено28 лист. 2025 15:09
Прийом пропозицій28 лист. 2025 15:09 – 6 груд. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість199 566,24 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-11-26-019330-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне канцелярське приладдя (код 30190000-7 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Оголошено26 лист. 2025 20:34
Прийом пропозицій26 лист. 2025 20:34 – 5 груд. 2025 12:00Очікувана вартість825 519,97 грн
з ПДВЗавершена