Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30195900-1»

  • ID: UA-2026-08-31-008738-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фліпчарт, дошки різні

    Ім'я:
    Семенюк Аріна Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380932947729 ЄДРПОУ:
    14321481
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:34

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:34 – 8 вер. 16:00
    Очікувана вартість

    109 390,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 15 г. 50 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-006220-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)

    Ім'я:
    Анна Миколаївна Мицак
    E-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт:
    https://dndekc.mvs.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    25574630
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:07

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:07 – 9 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    746 362,77 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 9 г. 50 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-008519-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Шкільні дошки

    Ім'я:
    Юлія Іванова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380633970471 ЄДРПОУ:
    32835966
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 15:05

    Прийом пропозицій
    28 серп. 15:05 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    152 467,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 23 г. 50 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-010596-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дошки

    Ім'я:
    Наталія Гомзякова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380634075064 Веб сайт:
    https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    40506248
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 15:44

    Прийом пропозицій
    25 серп. 15:44 – 2 вер. 23:50
    Очікувана вартість

    152 467,50 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій
    Триває відміна торгів

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-13-000674-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канцелярське приладдя

    Ім'я:
    Свідерська Тетяна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380679763301 ЄДРПОУ:
    44768034
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    13 серп. 09:07

    Прийом пропозицій
    13 серп. 09:07 – 5 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    206 703,90 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 23 г. 50 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-005886-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дошка (ДК021:2015:30195900-1 Дошка для маркерів та магнітні дошки)

    Ім'я:
    Світлана Забара
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669320110 ЄДРПОУ:
    42732411
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-002312-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дошка магнітна

    Ім'я:
    Олена Яблочкіна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961840504 ЄДРПОУ:
    26323522
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    450,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-013051-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канцелярські товари, код 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне» за ДК 021:2015

    Ім'я:
    Герасимчук Микола Валерійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380938335071 ЄДРПОУ:
    42688455
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 серп. 17:31

    Прийом пропозицій
    20 серп. 17:31 – 28 серп. 18:00
    Очікувана вартість

    75 000,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-19-003174-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Харківська область)

    Ім'я:
    Стеблянко Андрій Петрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380502586240 ЄДРПОУ:
    41847154
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 серп. 11:07

    Прийом пропозицій
    19 серп. 11:07 – 27 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    55 275,30 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація
    Триває відміна торгів

  • ID: UA-2026-08-18-001941-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дошка маркерна настінна

    Ім'я:
    Вадим Баглай
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972253185 ЄДРПОУ:
    26244063
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 280,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-007847-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Канцелярське приладдя

    Ім'я:
    Наталія Батура
    E-mail: [email protected] Телефон: +380501958078 ЄДРПОУ:
    05396534
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 197,18 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-012461-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)

    Ім'я:
    Анна Миколаївна Мицак
    E-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт:
    https://dndekc.mvs.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    25574630
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 17:37

    Прийом пропозицій
    11 серп. 17:37 – 20 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    746 362,77 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-11-011412-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фліп-чарт для маркера мобільний

    Ім'я:
    Марина Левчук
    E-mail: [email protected] Телефон: 380972974798 ЄДРПОУ:
    23563964
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 084,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-009007-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    художні товари (мольберти)

    Ім'я:
    Олена СВЄТЛАКОВА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982108058 ЄДРПОУ:
    02216649
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 564,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-005253-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дошка магнітно-маркерна "Стандарт", одноповерхнева, розмір 1000мм х 1000мм, біла

    Ім'я:
    Коломієць Наталія Євгенівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380989504225 ЄДРПОУ:
    40448176
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 236,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-002578-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фліпчарт Axent

    Ім'я:
    Любов Лукомська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380464221157 ЄДРПОУ:
    43472793
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-006422-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 - 30195920-7 - Магнітні дошки (дошка шкільна магнітна)

    Ім'я:
    Наталія Бакун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380667197856 Веб сайт:
    http://tysmenytsia23.eddy.school
    ЄДРПОУ:
    20562728
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    57 594,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-002965-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дошки для маркерів та магнітні дошки

    Ім'я:
    Ніжник Тетяна Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380362275266 Факс:
    +380380362275
    Веб сайт:
    https://diadkoschool.wordpress.com
    ЄДРПОУ:
    25315555
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 450,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-24-009355-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дошка магнітно-маркерна в алюмінієвій рамі

    Ім'я:
    Паращинець Наталія Борисівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971213630 ЄДРПОУ:
    40492437
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    18 387,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-24-003546-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 30195900-1 Дошки для маркерів та магнітні дошки

    Ім'я:
    Тетяна Тутова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380665320486 ЄДРПОУ:
    41271679
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 700,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 56 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro