Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30195500-7»

  • ID: UA-2026-08-18-009375-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дошка для крейди настінна UB100x225GW-3(3роб поверхні крейда/маркер (з одним крилом)

    Ім'я:
    Семенюк Богдан Миколайович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680880426 ЄДРПОУ:
    25918992
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 392,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-13-012750-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дошка шкільна аудиторна 3-х створчата 3000х1000 мм.ДК 021:2015 - 30195500-7 — Дошки для крейди чи приладдя

    Ім'я:
    Галина Дрекало
    E-mail: [email protected] Телефон: +380950863157 ЄДРПОУ:
    20562792
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 902,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-12-010374-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Крейдяна дошка магнітна 100х300 см під крейду 5 робочих поверхонь

    Ім'я:
    Олена Шепель
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966093978 ЄДРПОУ:
    22585024
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    8 139,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-004926-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дошка під крейду та магніт

    Ім'я:
    Бевз Інна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445157292 ЄДРПОУ:
    03871735
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-001061-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    дошка для крейди

    Ім'я:
    Роман Підковенко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380933845848 Веб сайт:
    https://yarmolynetska-gromada.gov.ua/viddil-osviti-10-24-10-12-03-2021/
    ЄДРПОУ:
    44082700
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 780,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-13-000342-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дошка крейда

    Ім'я:
    Тамара Шевченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974064169 ЄДРПОУ:
    26243898
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 840,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-09-008467-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дошка 1-но стулкова під крейду і магніт 2250*1000мм

    Ім'я:
    Вербовецька Тетяна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965797987 ЄДРПОУ:
    26227787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 696,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-17-013552-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    100х200 магнітно-крейдова дошка

    Ім'я:
    Дзюбак Тетяна Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678390773 ЄДРПОУ:
    43952535
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 550,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-16-002300-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне» (Канцтовари)

    Ім'я:
    Апекіна Анна Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444251502 ЄДРПОУ:
    37393777
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 черв. 10:23

    Прийом пропозицій
    16 черв. 10:23 – 24 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    934 790,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-06-004909-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015:30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне (Дошка магнітно-крейдова, довжина 90 см, ширина 120 см)

    Ім'я:
    Лілія Корнієнко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380954155704 Веб сайт:
    https://chutivska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44116294
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-24-009716-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дошка магнітна під крейду

    Ім'я:
    Євтушенко Володимир Дмитрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лют. 14:43

    Прийом пропозицій
    24 лют. 14:43 – 4 бер. 09:00
    Очікувана вартість

    5 973,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2025-12-24-002235-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Папір офісний,плівка для ламінування,ватман,коректор,календарі,скотч

    Ім'я:
    Комарницька Оксана Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:
    +380326636334
    Веб сайт:
    http://zabolotcivska-gromada.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    04372537
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 397,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-22-006934-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДОШКА Д/КРЕЙДИ 100х200 UKRBOARDS

    Ім'я:
    Сивопляс Олена Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380385542242 Факс:
    +380385542242
    ЄДРПОУ:
    41822250
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 974,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-22-004055-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДОШКА Д/КРЕЙДИ 100х200 UKRBOARDS

    Ім'я:
    Сивопляс Олена Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380385542242 Факс:
    +380385542242
    ЄДРПОУ:
    41822250
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 158,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-05-007383-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дошки для крейди чи приладдя

    Ім'я:
    Гуцуляк Наталія Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380977648514 ЄДРПОУ:
    20566850
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 443,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-20-013731-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дошки для крейди чи приладдя

    Ім'я:
    Максим Прокопів
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965755927 ЄДРПОУ:
    22372802
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    22 000,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-18-016261-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дошка під крейду і магніт. Код ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Костецька Людмила Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380324754436 Веб сайт:
    http://tmr.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    02229209
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 245,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-12-015198-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Засоби навчання та обладнання для навчальних кабінетів (Дошка аудиторна 3х – створчата 3000х1000 мм; Дошка аудиторна одинарна 2000х1000 мм; Дошка аудиторна одинарна 1200х1000 мм)

    Ім'я:
    Грустілін Олександр Олегович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380977361126 ЄДРПОУ:
    26235309
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 675,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-10-009917-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Дошка магнітна під крейду

    Ім'я:
    Євтушенко Володимир Дмитрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:
    00493706
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    10 лист. 2025 15:33

    Прийом пропозицій
    10 лист. 2025 15:33 – 19 лист. 2025 09:00
    Очікувана вартість

    5 109,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2025-11-07-004313-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Засоби навчання для облаштування захисної споруди цивільного захисту (укриття) Мозолевського опорного ліцею Мозолевської сільської ради згідно коду CPV за ДК 021:2015 – 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Мар'яна Жінчин
    E-mail: [email protected] Телефон: +380991274971 ЄДРПОУ:
    41784088
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    53 800,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 25 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro