Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30195400-6»

  • ID: UA-2026-08-31-007257-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дошка для маркера 100*150см

    Ім'я:
    Морозюк Микола Петрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380508290218 ЄДРПОУ:
    02547197
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 800,00 грн

    без ПДВ
    Додавання до звіту інформації про договір

  • ID: UA-2026-08-04-010929-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канцелярські товари

    Ім'я:
    Наталія Кільбурт
    E-mail: [email protected] Телефон: +380934784927 Веб сайт:
    https://dpa.mod.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    44725823
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 16:29

    Прийом пропозицій
    4 серп. 16:29 – 17 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    185 628,50 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-03-000709-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дошка маркерна настінна

    Ім'я:
    Тамара Шевченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380974064169 ЄДРПОУ:
    26243898
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 692,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-08-010339-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канцелярське приладдя

    Ім'я:
    Вілюра Оксана Юхимівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380363662473 ЄДРПОУ:
    05425046
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 лип. 16:28

    Прийом пропозицій
    8 лип. 16:28 – 16 лип. 14:00
    Очікувана вартість

    1 747 685,69 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-16-002300-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    згідно ЄЗС ДК 021:2015 – 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне» (Канцтовари)

    Ім'я:
    Апекіна Анна Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444251502 ЄДРПОУ:
    37393777
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    16 черв. 10:23

    Прийом пропозицій
    16 черв. 10:23 – 24 черв. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    934 790,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-09-011756-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Душка Вікторія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487381865 Веб сайт:
    http://www.uspa.gov.ua/yuz/
    ЄДРПОУ:
    38728549
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 черв. 15:55

    Прийом пропозицій
    9 черв. 15:55 – 22 черв. 12:00
    Очікувана вартість

    312 280,74 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-22-000905-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 – 30190000-7 – Офісне устаткування та приладдя різне (ДК 021:2015:30192125-3 - Маркери (маркери); ДК 021:2015:30195400-6 - Маркерні дошки чи приладдя (губка для магнітної дошки, магніти)

    Ім'я:
    Vikki Viktorovna
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969691494 ЄДРПОУ:
    44805065
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    585,61 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-04-001591-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    маркерні дошки (дошки аудиторні одинарні 1500*1000 мм)

    Ім'я:
    Тетяна Олександрівна Зубкова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380982128513 ЄДРПОУ:
    23545558
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 302,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-16-010656-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Маркерна дошка

    Ім'я:
    Василина Антонівна Мацола
    E-mail: [email protected] Телефон: +380986393244 ЄДРПОУ:
    38028902
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 850,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-24-010923-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Дєєв Андрій Анатолійович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976834576 ЄДРПОУ:
    26638361
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 300,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-01-21-008184-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ідентифікатор AXENT; Губка для дошки Axent Wave магнітна; Календар настінний квартальний B2B Korall 2026; Маркер для дошок BIC VELLEDA 1701; Маркер для дошок NORMA; Маркер перманентний 4OFFICE; Набір маркерів для дошок BUROMAX Barocco 4 кол; Ручка гелева ECONOMIX Boss 1.0мм; Ручка кулькова ECONOMIX … ICE PEN 0,5мм; Спрей OPTIMA для дошок 250мл.; Фліпчарт 70*100 AXENT на треноге; Шнурок AXENT для ідентифікатора з силіконовими кліпом

    Ім'я:
    Озерняк Олена Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт:
    http://operahouse.od.ua/
    ЄДРПОУ:
    02224643
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 625,64 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-16-024518-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дошка аудиторна магнітно-маркерна стаціонарна

    Ім'я:
    Шпонарська Олена Казимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380995530863 ЄДРПОУ:
    43991422
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 748,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-16-024384-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дошка аудиторна магнітно-маркерна стаціонарна

    Ім'я:
    Шпонарська Олена Казимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380995530863 ЄДРПОУ:
    43991422
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 748,00 грн

    з ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2025-12-13-001556-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фліпчарт магнітний для письма маркером 70х100 см, алюм. рамка для письма маркером

    Ім'я:
    Черняга Юрій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669250489 ЄДРПОУ:
    26643267
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30 159,96 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-11-022002-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дошка магнітно-маркерна в алюмінієвій рамі

    Ім'я:
    Паращинець Наталія Борисівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971213630 ЄДРПОУ:
    40492437
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 960,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-30-000610-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Фліпчарт магнітний для письма маркером 70х100 см, алюм. рамка для письма маркером

    Ім'я:
    Черняга Юрій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669250489 ЄДРПОУ:
    26643267
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лист. 2025 18:15

    Прийом пропозицій
    4 груд. 2025 00:00 – 6 груд. 2025 10:00
    Очікувана вартість

    30 160,00 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2025-11-14-009689-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Приладдя для заходів

    Ім'я:
    Юлія Яценко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380986511316 Веб сайт:
    https://zap.dcz.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    03491412
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 996,32 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-11-017431-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дошка двостороння 150х 100см.(біла маркерна+нотний стан нерозлінована)

    Ім'я:
    Вікторія Цьома
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967874961 ЄДРПОУ:
    41830942
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 900,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-05-001107-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (фліпчарт)

    Ім'я:
    Тетяна Маєвська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380980747510 ЄДРПОУ:
    20407904
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-10-09-016413-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Дошка аудиторна на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» у 2025 році (код ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)

    Ім'я:
    Микола Ващенок
    E-mail: [email protected] Телефон: +380313149998 Веб сайт:
    https://chynadiivska-gromada.gov.ua/derzhavni-zakupivli-12-09-27-21-05-2021/
    ЄДРПОУ:
    43997225
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    11 400,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 12 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro