Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30194320-4»
-
ID: UA-2026-08-27-003667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВатман
Очікувана вартість440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-011062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиплівка для ламінування 100мкм, папір А4 500л, ватман А4 пл 190
Очікувана вартість4 061,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-005264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено29 лип. 12:51
Прийом пропозицій29 лип. 12:51 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість142 014,03 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-001716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапір рулонний офсетний
Оголошено8 лип. 10:09
Прийом пропозицій8 лип. 10:09 – 16 лип. 08:30Очікувана вартість27 558,25 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-12-007165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипапір для креслення
Очікувана вартість800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-22-002962-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Файли 30мк А4 уп.100шт. Папір ксероксний А4 80г Мікс 10кол. 200л.Інтенсив, пастель Папка для креслення А4 20л. Куб для заміток не клей 400л 90х90 мікс )
Очікувана вартість2 543,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-06-009291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиканцелярські товари
Очікувана вартість1 635,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-04-011859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцтовари
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено4 трав. 16:21
Прийом пропозицій4 трав. 16:21 – 12 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість591 435,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-08-014125-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерветки TFT; Набір маркери для дошки 4шт ; Степлер 24 ВМ 4205 RUBBER TOUCH 20арк; Степлер № 10 ВМ 1; Скотч двохсторонній 18 мм*10 ; Скотч двохсторонній 18 мм*20; Ручка кулькова Cello Максрайтер 0,7 мм; Конверти С4 скл біл.90; Коректор- ручка 10 мл Sholtz 7002; Ручка кулькова WIN; Блокнот для
фліпчарту 20арк. ; Ватман 190 г/м А2 Очікувана вартість3 384,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-30-008440-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Федорчук Ігор ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380384263829 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено30 бер. 15:10
Прийом пропозицій30 бер. 15:10 – 14 квіт. 10:00Очікувана вартість479 050,34 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-24-011855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 30190000-7 – Офісне устаткування та приладдя різне (Папір в асортименті, маркери текстові, ножиці, клей-олівці, кольоровий картон, набори магнітів, олівці графітні з гумкою, фломастери, степлери металеві, скоби, папки в асортименті, файл-конверти, ручки-коректори, рідини корегуючі,
затиски для паперу, ручки масляні в асортименті, клей ПВА, реєстратори, ножі канцелярські, стрічки клейкі, скріпки канцелярські, точилки з контейнером, ручки гелеві, закладки паперові в асортименті для загальноміського дитячого закладу відпочинку-табор з денним перебуванням на базі Південноукраїнського ліцею №5 Південноукраїнської міської ради) Очікувана вартість19 944,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-22-000495-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір А 4, ватман А4 100 лист, скріпка 28мм кольорова, 100 шт, дистеплер чорн
Очікувана вартість3 414,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-16-013280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Очікувана вартість3 299,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-10-012288-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари, офісний папір та приладдя різне
Очікувана вартість29 317,75 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-13-012429-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари, папір (згідно коду ДК 021:2015 – 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Очікувана вартість91 038,91 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-26-017684-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір А4 та канцелярські товари
Очікувана вартість3 371,22 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-018038-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Ім'я:Василь Приходько-ЛещенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380931454888 Веб сайт: ЄДРПОУ:04413360Очікувана вартість5 814,03 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-18-012308-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиканцелярське приладдя
Очікувана вартість4 548,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-26-009259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір ксероксний А4
Очікувана вартість1 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-20-007661-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Лоток офісний горизонтальний металевий Файли 30мк А4 уп.100шт. Папір ксероксний А4 80г Мікс 5кол. НЕОН 200 листків Фотопапір А4 100 лuст.глянець
180г/м Ножиці дитячі Папка для креслення Ватман А1 240-250 г/м2 Фарба штемпельна синя Папір кольровий двохстороній А4) Очікувана вартість6 854,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro