Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30194210-0»
-
ID: UA-2026-08-31-006469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено31 серп. 14:42
Прийом пропозицій31 серп. 14:42 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-003916-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка малярна 48*50м
Очікувана вартість100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012112-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Ім'я:Хохленкова Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0680948355 ЄДРПОУ:44005668Оголошено25 серп. 16:36
Прийом пропозицій25 серп. 16:36 – 2 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість38 105,00 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-20-004223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиручка, файли, скоби для степлера, коректор стрічковий, лоток канцелярський, антистеплер, картон для підшивки, стікери, гумка, клей олівець, стікери пластикові, бокс для скріпок, ручка чорна, ручка кілометр, підстругачка, олівці, механічні олівці
Очікувана вартість3 656,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-000025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМалярна срічка
Очікувана вартість30,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-004790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиофісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Купрін Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Оголошено17 серп. 12:21
Прийом пропозицій17 серп. 12:21 – 25 серп. 08:00Очікувана вартість42 083,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-16-000147-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкотч (ДК 021-2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Очікувана вартість1 530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-15-000342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка малярська 50мм х 40м Colorado
Очікувана вартість1 530,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-003736-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка малярська 50мм х 50м
Очікувана вартість3 456,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-006347-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання будівельних матеріалів для проведення поточних ремонтних робіт господарським способом (стрічка малярська, малярна клейка стрічка)
Ім'я:Марченко Вікторія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380536161852 Факс:+380536161852Веб сайт: ЄДРПОУ:25165848Очікувана вартість259,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-008756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка малярна 30мм
Очікувана вартість210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-005755-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка мал.48*40
Очікувана вартість70,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-010929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Оголошено4 серп. 16:29
Прийом пропозицій4 серп. 16:29 – 17 серп. 09:00Очікувана вартість185 628,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-003191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено31 лип. 11:37
Прийом пропозицій31 лип. 11:37 – 17 серп. 14:00Очікувана вартість247 577,75 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-29-010380-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкотч
Очікувана вартість126,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-006269-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСкотч в асортименті та офісне приладдя
Ім'я:Гуменюк Вікторія ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено23 лип. 13:38
Прийом пропозицій23 лип. 13:38 – 3 серп. 10:00Очікувана вартість54 108,64 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-22-004472-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість1 858,17 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-005975-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка малярна 48*50
Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-009285-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкотч малярний Kaufman 50*50м
Ім'я:Говорушко Дарина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384996451 ЄДРПОУ:02004829Очікувана вартість540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-006312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Ім'я:Василь Приходько-ЛещенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380931454888 Веб сайт: ЄДРПОУ:04413360Очікувана вартість2 058,76 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro