Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30194000-5»

  • ID: UA-2026-08-31-012234-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Канцелярські товари» (ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)

    Ім'я:
    Валерій Шепель
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671500920 Веб сайт:
    http://sumy.gp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    03527891
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 20:30

    Прийом пропозицій
    31 серп. 20:30 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    261 927,57 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    4 дн. 19 г. 16 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-006469-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Каткова Тетяна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380978991985 ЄДРПОУ:
    02071234
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:42

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:42 – 9 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    69 166,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 19 г. 16 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-006762-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    малярний скотч

    Ім'я:
    Бородовська Оксана Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380384540514 Факс:
    +380384540244
    ЄДРПОУ:
    14151820
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    110,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-002338-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Канцелярські товари ( клей, канцелярська книга, лінійка, олівець, папір офісний, папки, ручки, скоби, текстмаркер, файли)

    Ім'я:
    Грузевич Олена Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380974365196 ЄДРПОУ:
    42931865
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 208,88 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-005542-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 30194200-7 Точкові стікери, малярна стрічка та креслярська плівка

    Ім'я:
    Бойко Любов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505700321 ЄДРПОУ:
    05432684
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    510,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-003916-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Стрічка малярна 48*50м

    Ім'я:
    Любов Мошора
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678847970 ЄДРПОУ:
    20790524
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    100,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-28-006777-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Яна Губиш
    E-mail: [email protected] Телефон: +380665477924 ЄДРПОУ:
    44039058
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 399,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-007559-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Точкові стікери, малярна стрічка та креслярська плівка

    Ім'я:
    Чумак Дмитро Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472306246 ЄДРПОУ:
    07742822
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 400,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-003667-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ватман

    Ім'я:
    Портянко Оксана Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971683639 ЄДРПОУ:
    31820241
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    440,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-011062-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    плівка для ламінування 100мкм, папір А4 500л, ватман А4 пл 190

    Ім'я:
    Ганна Покаместова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663923078 ЄДРПОУ:
    02141012
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 061,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-26-002144-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Скотч малярн

    Ім'я:
    Тетяна Трибіда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673027256 ЄДРПОУ:
    20098076
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-012112-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канцелярські товари

    Ім'я:
    Хохленкова Тетяна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 0680948355 ЄДРПОУ:
    44005668
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 16:36

    Прийом пропозицій
    25 серп. 16:36 – 2 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    38 105,00 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-08-25-009862-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ручка, стікер фігурний, стікер пластиковий, маркер текстовий, клей ПВА

    Ім'я:
    Ганна Покаместова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663923078 ЄДРПОУ:
    02141012
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 013,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-008113-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Шамрай Людмила Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380968186007 Факс:
    +380433822678
    ЄДРПОУ:
    00691903
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 725,70 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-25-007080-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Гумка BM.1128 PASTEL прямокутна, 29х19,6х10 мм (48/2400) Маркер текстовий SCHNEIDER JOB 150 рожевий S1509 (10) Маркер текстовий BM.8907-07 SLIM тонкий фіолетовий 1-4 мм (12/144) Скріпки 28мм BM.5023 100шт трикутні нікельовані (10/500) Скоби №10 BM.4421 1000шт кольорові (1/10/1000) Коректор-ручка … 5мл BM.1058 металевий наконечник (12/576) Коректор 20мл з пензликом BM.1002 (10/240) Ручка "пиши-стирай" AG11123-11-A гелева Magic фіолетова (12) Ручка "пиши-стирай" ZB.2217-99 гелева 0,5мм CUTE KIDS Line (36) Ручка кулькова автоматична BM.8272 Tropical Touch 0,7мм масляні чорнила (36/1440) Гумка BM.1111 (1/42/2016) Ручка масляна DB2060-01 Delta , 0.7 мм, чорна AXENT (50) Стрічка клейка 45x50 BM.7012-00 прозора JOBMAX (6/72) Степлер №10 BM.4102-02 пластиковий (10арк) синій JOBMAX (12/300) Скоби №10 BM.4401 1000шт (1/10/1000) Олівець Axent 9001-А, НВ з гумкою, шестигранний асорті (100) Стрічка клейка 45x200 BM.7053-00 прозора 38мкм JOBMAX (6/36) Стрічка клейка 48x100 BM.7030-00 прозора 40мкм JOBMAX (6/72) Біндер 61мм BM.5300 (6) Скоби №10 BM.4411 1000шт Люкс (1/10/1000) Реєстратор А4 7см BM.3021-01 BEST чорний односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3021-05 BEST червоний односторонній (1/24/384) Ручка масляна E10197-01 ECONOMIX ICEBERG 0,7мм пише чорним (50) Реєстратор А4 7см BM.3017-10 ETALON PASTEL рожевий односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3017-38 ETALON PASTEL м'ятний односторонній (1/24/384) Скоби №24/6 BM.4412 1000шт Люкс (1/10/500) Ручка кулькова UX-152-02 POP 2x 0,7мм синя Unimax (12) Ручка кулькова автоматична BM.8202 (40/1600) Ручка гелева AG1118-02-A Rapid AXENT автоматична синя (12) Маркер текстовий BM.8905-39 PASTEL лавандовий (12/144) Реєстратор А4 7см BM.3021-02 BEST синій односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3011-11 LUX JOBMAX помаранчевий односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3011-10 LUX JOBMAX рожевий односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3011-07 LUX JOBMAX фіолетовий односторонній (1/24/384) Скріпки 28мм BM.5015 100шт круглі кольорові (10/500) Олівець BM.8520 НВ з гумкою асорті NEON (100/600) Олівець ZB.2315 НВ з гумкою PATRIOT (100) Стержень гелевий WIN Blue 0,6мм 130мм синій (30) Кліп-планшет А4 Axent 2515-07-A блакитний пластиковий (1/30) Олівець ZB.2300 НВ з гумкою Flowers (100/600) Реєстратор А4 7см BM.3021-04 BEST зелений односторонній (1/24/384)

    Ім'я:
    Тетяна Трибіда
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673027256 ЄДРПОУ:
    20098076
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 637,30 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-007663-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021-2015 (CPV) 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Лютик Ольга Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673887080 ЄДРПОУ:
    41066450
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 457,50 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-004223-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ручка, файли, скоби для степлера, коректор стрічковий, лоток канцелярський, антистеплер, картон для підшивки, стікери, гумка, клей олівець, стікери пластикові, бокс для скріпок, ручка чорна, ручка кілометр, підстругачка, олівці, механічні олівці

    Ім'я:
    Ганна Покаместова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663923078 ЄДРПОУ:
    02141012
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 656,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-18-000025-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Малярна срічка

    Ім'я:
    Наталія Звольська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380961398133 ЄДРПОУ:
    25314751
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    30,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-007307-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Канцелярські товари різні

    Ім'я:
    Ліщинський Олег Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380385791450 Факс:
    +380385720129
    ЄДРПОУ:
    04404548
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 304,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-004790-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Купрін Володимир Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:
    07834530
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    17 серп. 12:21

    Прийом пропозицій
    17 серп. 12:21 – 25 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    42 083,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

1 2 3 .. 154 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro