Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30193800-6»
-
ID: UA-2026-08-31-012234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Канцелярські товари» (ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено31 серп. 20:30
Прийом пропозицій31 серп. 20:30 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено31 серп. 14:07
Прийом пропозицій31 серп. 14:07 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-13-000674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено13 серп. 09:07
Прийом пропозицій13 серп. 09:07 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2023-11-14-007113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари, папір офісний, конверти
Оголошено14 лист. 2023 12:27
Прийом пропозицій14 лист. 2023 12:27 – 22 лист. 2023 16:00Очікувана вартість1 164 542,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-30-000376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість20 242,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярське та офісне приладдя
Очікувана вартість20 103,52 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Шамрай Людмила ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380968186007 Факс:+380433822678ЄДРПОУ:00691903Очікувана вартість3 725,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-000603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Ніж канцелярський 18мм, ручка масляна, папір А4, індекси пластикові, діркопробивач металевий 20 аркушів, скоби №10, біндер, олівець графітовий, ручка гелева 0,5 мм )
Очікувана вартість12 995,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиканцелярські товари в асортименті
Очікувана вартість2 398,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари, код 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне» за ДК 021:2015
Ім'я:Герасимчук Микола ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380938335071 ЄДРПОУ:42688455Оголошено20 серп. 17:31
Прийом пропозицій20 серп. 17:31 – 28 серп. 18:00Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-010667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари (Код за ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено20 серп. 15:49
Прийом пропозицій20 серп. 15:49 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість85 950,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-007876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Очікувана вартість4 495,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Очікувана вартість4 495,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-17-010637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015 - 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне» (органайзер металевий (код ДК 021:2015 30193200-0 - Настільні лотки та органайзери); скріпки (код ДК 021:2015 - 30197220-4 - Канцелярські скріпки); дирокол (код ДК 021:2015 - 30197330-8 - Діроколи); папка сегрегатор (код ДК
021:2015 – 30199500-5 – Сегрегатори, лотки для листів, коробки для зберігання паперів та подібне приладдя); біндери (код ДК 021 2015 – 30193800-6 – затискачі для папірців-нотаток); лінійка (код ДК 021 2015 – 30192000-1 – офісне приладдя); скоба (код ДК 021:2015 - 30197110-0 – Скоби); степлер (код ДК 021 2015 – 30197320-5 – степлери); гумка (код ДК 021 2015 – 30192100-2 – гумки); підтісалка для олівців (код ДК 021 2015 – 30192133-2 – точила для олівців); коректор-ручка (код ДК 021 2015 – 30192930-9 – Ручки-коректори); ручка гельова, червона; ручка масляна (код ДК 021 2015 – 30192121-5 – кулькові ручки); олівець (код ДК 021 2015 – 30192130-1 – олівці); маркер (код ДК 021 2015 – 30192125-3 – маркери))» Очікувана вартість2 412,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне - за кодом ДК 021:2015 – 30190000-7 (Папір офісний формату А4, папір офісний формату А3 та приладдя канцелярське)
Оголошено17 серп. 15:00
Прийом пропозицій17 серп. 15:00 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість4 364 712,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-006927-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари)
Ім'я:Олексій ВиговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт: ЄДРПОУ:39816845Оголошено17 серп. 14:08
Прийом пропозицій17 серп. 14:08 – 25 серп. 09:00Очікувана вартість14 014,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-006199-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір офісний та канцелярські приладдя (ДК 021:2015:30190000-7-Офісне устаткування.
Очікувана вартість3 388,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено11 серп. 17:37
Прийом пропозицій11 серп. 17:37 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість746 362,77 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-010025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Оголошено11 серп. 15:47
Прийом пропозицій11 серп. 15:47 – 19 серп. 08:30Очікувана вартість332 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-008012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісний папір, канцелярське приладдя та товари
Очікувана вартість4 932,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro