Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30193700-5»
-
ID: UA-2026-08-31-012234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Канцелярські товари» (ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено31 серп. 20:30
Прийом пропозицій31 серп. 20:30 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапки, конверти та інше, шредер
Оголошено31 серп. 10:05
Прийом пропозицій31 серп. 10:05 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-004280-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБокс для архівації документів Buromax 350x250x80 мм синій (ВМ. 3260-02)
Очікувана вартість13 140,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-010752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБокс для архівації документів 150мм Buromax синій за кодом ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне.
Ім'я:Мазорук Володимир ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380382630103 ЄДРПОУ:23312469Очікувана вартість2 083,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКороб архівний
Очікувана вартість22 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитовар за кодом ДК 021:2015: 30190000-7 – «Офісне устаткування та приладдя різне»
Ім'я:Андреєв Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442494696 ЄДРПОУ:35756919Оголошено21 серп. 12:21
Прийом пропозицій21 серп. 12:21 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість239 623,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-10-000370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапки, конверти та інше, шредер
Оголошено10 серп. 09:05
Прийом пропозицій10 серп. 09:05 – 24 серп. 10:00Очікувана вартість507 874,72 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-006906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір А4 Maestro Standart Plus 80 г/м 500 арк., кнопки-гвіздки пластикові, скріпка 28 мм 100 шт, бокс для скріпок, бокс металевий, файл А4
Очікувана вартість2 413,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-001858-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСкріпка 28 мм 100 шт, Коректор ручка 10 мл, Коректор стрічка 5 мм, файл А4, корзина для паперу, бокс для скріпок, бокс металевий, блок 400 арк «Класика», Біндер 19 мм, Біндер 32 мм
Очікувана вартість1 043,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-000353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрхівний бокс 10 см BUROMAX крафт; Архівний бокс 15 см BUROMAX Jobmax
Очікувана вартість1 474,32 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-010339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено8 лип. 16:28
Прийом пропозицій8 лип. 16:28 – 16 лип. 14:00Очікувана вартість1 747 685,69 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-010759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено7 лип. 17:38
Прийом пропозицій7 лип. 17:38 – 20 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість154 199,02 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-012600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонверт С5 білий з відривною стрічкою, Набір білого картону А4, Бокс для архівації документів 20мм Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість3 975,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-004053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість1 050,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-009767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (Папір, файли, степлер тощо)
Очікувана вартість3 118,40 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-05-009855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари та офісний папір А4 для закладів освіти Оболонського району міста Києва)
Оголошено5 черв. 15:09
Прийом пропозицій5 черв. 15:09 – 13 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 185 522,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-005981-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено2 черв. 12:38
Прийом пропозицій2 черв. 12:38 – 10 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість325 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-002274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено2 черв. 10:23
Прийом пропозицій2 черв. 10:23 – 10 черв. 12:00Очікувана вартість164 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-007739-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне приладдя, конверт, папір офісний та самокопіювальний
Оголошено29 трав. 15:16
Прийом пропозицій29 трав. 15:16 – 6 черв. 09:00Очікувана вартість4 613 731,92 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-011104-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено25 трав. 15:48
Прийом пропозицій25 трав. 15:48 – 2 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість331 000,00 грн
з ПДВСкасована