Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30193600-4»

  • ID: UA-2026-07-24-001090-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Гуменна Оксана Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380384051102 Факс:
    +380384040543
    ЄДРПОУ:
    02317043
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 699,28 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-18-009596-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Вікторія Ковтонюк
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462941552 ЄДРПОУ:
    03366374
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 488,10 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-02-009246-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    канцелярське приладдя в асортименті

    Ім'я:
    Світлана Філоненко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380577577227 Веб сайт:
    http://nlu.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    02071139
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 616,08 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-02-12-014151-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ЄДИНИЙ ЗАКУПІВЕЛЬНИЙ СЛОВНИК код ДК 021:2015 : 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (устаткування та приладдя)

    Ім'я:
    Юрій Заверуха
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985010778 ЄДРПОУ:
    13342297
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 681,48 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-05-000015-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Офісне приладдя (біндери, олівці, ручки, маркери,скоби,чинки,скріпки, календарі, коректори, гумки, закладки, степлери, ножиці)

    Ім'я:
    Чаус Ганна Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445026343 ЄДРПОУ:
    24741741
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    29 469,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-12-04-008901-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Канцелярські товари ( антистеплер, біндери, гумки, календар, кнопки, коректор, куб для паперу, лінійка, ножиці, олівець, папір офісний, підставка під календар, розділювач сторінок, ручка кулькова, скоби, скріпки, стрічка клейка, файли, штампельна фарба, фотопапір).

    Ім'я:
    Корнієнко Олена Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380973860842 ЄДРПОУ:
    41996790
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 040,47 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-28-007462-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Ірина Копченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669250167 Веб сайт:
    http://dduvs.in.ua/
    ЄДРПОУ:
    08571446
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    15 400,20 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-11-19-006203-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Гуменна Оксана Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380384051102 Факс:
    +380384040543
    ЄДРПОУ:
    02317043
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 072,72 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-10-23-010816-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Ірина Копченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669250167 Веб сайт:
    http://dduvs.in.ua/
    ЄДРПОУ:
    08571446
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    23 жовт. 2025 15:21

    Прийом пропозицій
    23 жовт. 2025 15:21 – 31 жовт. 2025 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    17 449,08 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2025-09-19-000160-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Ірина Копченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669250167 Веб сайт:
    http://dduvs.in.ua/
    ЄДРПОУ:
    08571446
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    19 вер. 2025 08:26

    Прийом пропозицій
    19 вер. 2025 08:26 – 27 вер. 2025 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    26 418,54 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2025-08-28-004640-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Ірина Копченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669250167 Веб сайт:
    http://dduvs.in.ua/
    ЄДРПОУ:
    08571446
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 2025 12:23

    Прийом пропозицій
    28 серп. 2025 12:23 – 5 вер. 2025 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    26 418,54 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2025-06-17-012333-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Стійки-спіралі для плакатів, підставки-кільця, тримачі для плакатів (карт) для спеціалізованих кабінетів академічного ліцею та осередку "Захист України" в Південноукраїнському ліцеї № 2 Південноукраїнської міської ради)

    Ім'я:
    Віра Ляшкова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380513655328 Веб сайт:
    http://osvita-yu.mk.ua
    ЄДРПОУ:
    04653220
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    6 350,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-05-20-010534-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне Канцелярські товари

    Ім'я:
    Тарчинська Олена Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442491331 Веб сайт:
    https://ua.energy/
    ЄДРПОУ:
    00100227
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 трав. 2025 15:18

    Прийом пропозицій
    20 трав. 2025 15:18 – 3 черв. 2025 12:00
    Очікувана вартість

    1 929 034,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2025-03-18-000782-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Календар перекидний ВМ 2105 (3 пружини); Календар перекидний настільний Бібліос; Ручка кулькова Radius Face стерж.червоний; Біндер металічний 51мм Office; Біндер металевий 41мм ВМ 5302; Планінг настіл.34.5x12.5см дат. Leo Planner "City"; Книга алфавітна А5 112ар.211 05 Поліг.; Ручка -перо Centrum … 80756; Ручка кулькова зі стилусомTVP-37А срібло; Степлер скоба 24\6 Kangaro DS-45N; Олівець графічний KIN 1500 5В; Олівець графітовий Buromax 8519 НВ чорний з гумкою; Чорнило для ручок "Parker" 57мл; Точилка механічна на струбцині Buromax BM4787; Лоток пластик. горизонтальний Компакт 80601 АРНИКА; Степлер 20л Buromax BM4258; Дестеплер чорний 4-352 Office; Скоба 24/6 Eadle 1008; Діркопробивач на 2 отв. з вимір. 30арк., P5180L; Ручка гелева BM-8337-01; Підставка для перек.календаря 1857 fdx горіх; Набір канц. Buromax BM6302 16 предметів; Підставка для ручок металева 80х80х95 ВМ6201-01; Ручка кулькова Radius 1-Pen з принтом червоний; Ручка кулькова Radius 1-Pen з принтом чорний; Ручка кулькова Radius 1-Pen з принтом; Гумка Buromax BM1118; Папір А4 80 гр/м2 Bloom Essential; Папір А4 80г Maesto 500арк білий; Файл А4 Fresh 0.04мм; Маркер перманентний Centropen 8566 3мм чорний; Лоток пластик. горизонтальний Компакт 80602 АРНИКА; Зволожувач для пальців, 20мл гелевий ВМ5540; Планер YES недат.укр. "No Bad Days" інтегр. 197*145

    Ім'я:
    Савка Мар'яна Ігорівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380966755042 ЄДРПОУ:
    40411811
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    7 983,72 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-03-03-000546-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Канцтовари (ручки, олівці, папки, папір, лотки, клейка стрічка та ін.). Код ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне: 30192000-1 офісне приладдя, 30192100-2 гумки, 30192110-5 чорнила та пов’язана продукція, 30192121-5 кулькові ручки, 30192125-3 маркери, 30192130-1 олівці, … 30192133-2 точила для олівців, 30192700-8 канцелярські товари, 30192900-0 корегувальні засоби, 30193200-0 настільні лотки та органайзери, 30193600-4 тримачі для щоденників або календарів, 30193800-6 затискачі для папірців-записок, 30197000-6 дрібне канцелярське приладдя, 30197100-7 скоби, кнопки, креслярські кнопки, 30197210-1 теки-реєстратори, 30197220-4 канцелярські скріпки, 30197300-9 канцелярські ножі, степлери та діроколи, 30197630-1 папір для друку, 30199400-4 прогумований або клейкий папір, 30199500-5 сегрегатори, лотки для листів, коробки для зберігання паперів та подібне приладдя, 30199720-3 пролініяний папір.

    Ім'я:
    Вікторія Сорочинська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380953087407 Веб сайт:
    http://oblrada-pl.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    22530614
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    44 478,13 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-02-17-005046-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Канцелярські товари

    Ім'я:
    Василь Штокало
    E-mail: [email protected] Телефон: +380966202368 Веб сайт:
    https://zborivska-gromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04058410
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 208,09 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2025-01-14-001082-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Гуменна Оксана Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380384051102 Факс:
    +380384040543
    ЄДРПОУ:
    02317043
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 203,34 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-12-06-003461-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Рахматуліна Оксана
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542220223 Веб сайт:
    http://dnz-umvs-sumy.jimdo.com
    ЄДРПОУ:
    23315962
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 187,98 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-11-20-010391-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    папір,календар перекидний,серветки для монітора,ручка,коректор,підставка під календар металева,лоток пластиковий,оснастка для штампа,сегригатор 50мм,сегригатор 70 мм,скірпка 100шт.,скоби 1000 шт., папка пластикова швидкозшивач

    Ім'я:
    Кацун Віталіна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380997329349 ЄДРПОУ:
    45101320
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 175,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2024-10-08-011113-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канцелярські товари

    Ім'я:
    Лебединець Ольга Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380661579710 Веб сайт:
    http://lubnyteplo.com.ua
    ЄДРПОУ:
    05541083
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    8 жовт. 2024 15:34

    Прийом пропозицій
    8 жовт. 2024 15:34 – 16 жовт. 2024 15:39
    Очікувана вартість

    7 950,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 7 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro