Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30193200-0»
-
ID: UA-2026-08-31-013149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 - 30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне (канцтовари)
Оголошено31 серп. 20:59
Прийом пропозицій31 серп. 20:59 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-012234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Канцелярські товари» (ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено31 серп. 20:30
Прийом пропозицій31 серп. 20:30 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-13-000674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено13 серп. 09:07
Прийом пропозицій13 серп. 09:07 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2023-11-14-007113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари, папір офісний, конверти
Оголошено14 лист. 2023 12:27
Прийом пропозицій14 лист. 2023 12:27 – 22 лист. 2023 16:00Очікувана вартість1 164 542,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-09-03-011878-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість12 470,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари ( клей, канцелярська книга, лінійка, олівець, папір офісний, папки, ручки, скоби, текстмаркер, файли)
Очікувана вартість3 208,88 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-002672-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Очікувана вартість780,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість20 242,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-009966-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання канцтоварів
Ім'я:Минченко Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380324941613 Факс:+380324942613ЄДРПОУ:02229215Очікувана вартість3 343,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Шамрай Людмила ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380968186007 Факс:+380433822678ЄДРПОУ:00691903Очікувана вартість3 725,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапір офісний, канцелярське приладдя
Ім'я:Строін Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380512498480 Факс:+380512476850ЄДРПОУ:40109016Оголошено24 серп. 11:10
Прийом пропозицій24 серп. 11:10 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість1 345 506,80 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-010076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиканцелярські товари в асортименті
Очікувана вартість2 398,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари, код 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне» за ДК 021:2015
Ім'я:Герасимчук Микола ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380938335071 ЄДРПОУ:42688455Оголошено20 серп. 17:31
Прийом пропозицій20 серп. 17:31 – 28 серп. 18:00Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-010667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари (Код за ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено20 серп. 15:49
Прийом пропозицій20 серп. 15:49 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість85 950,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-007876-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Очікувана вартість4 495,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-006157-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Очікувана вартість4 495,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-19-003436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне(Канцтовари)
Оголошено19 серп. 11:09
Прийом пропозицій19 серп. 11:09 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість110 874,17 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-010637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015 - 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне» (органайзер металевий (код ДК 021:2015 30193200-0 - Настільні лотки та органайзери); скріпки (код ДК 021:2015 - 30197220-4 - Канцелярські скріпки); дирокол (код ДК 021:2015 - 30197330-8 - Діроколи); папка сегрегатор (код ДК
021:2015 – 30199500-5 – Сегрегатори, лотки для листів, коробки для зберігання паперів та подібне приладдя); біндери (код ДК 021 2015 – 30193800-6 – затискачі для папірців-нотаток); лінійка (код ДК 021 2015 – 30192000-1 – офісне приладдя); скоба (код ДК 021:2015 - 30197110-0 – Скоби); степлер (код ДК 021 2015 – 30197320-5 – степлери); гумка (код ДК 021 2015 – 30192100-2 – гумки); підтісалка для олівців (код ДК 021 2015 – 30192133-2 – точила для олівців); коректор-ручка (код ДК 021 2015 – 30192930-9 – Ручки-коректори); ручка гельова, червона; ручка масляна (код ДК 021 2015 – 30192121-5 – кулькові ручки); олівець (код ДК 021 2015 – 30192130-1 – олівці); маркер (код ДК 021 2015 – 30192125-3 – маркери))» Очікувана вартість2 412,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-012060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне (канцелярські товари різні)
Ім'я:Мірошніченко Валерій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380934358769 ЄДРПОУ:39785346Оголошено5 серп. 17:36
Прийом пропозицій5 серп. 17:36 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість416 663,45 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-04-010929-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Оголошено4 серп. 16:29
Прийом пропозицій4 серп. 16:29 – 17 серп. 09:00Очікувана вартість185 628,50 грн
без ПДВПропозиції розглянуто