Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30192920-6»
-
ID: UA-2026-08-31-013149-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 - 30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне (канцтовари)
Оголошено31 серп. 20:59
Прийом пропозицій31 серп. 20:59 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено31 серп. 14:07
Прийом пропозицій31 серп. 14:07 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-008587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір А4, скоби №24/6, олівець графітний, блок паперу, коректор-ручка, коректор рідкий з пензликом, ручка кулькова синя, ручка масляна синя, ручка кулькова зелена, ручка гелева зелена, лінійка, скот двосторонній, 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний
словник Очікувана вартість2 353,97 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари, код 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне» за ДК 021:2015
Ім'я:Герасимчук Микола ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380938335071 ЄДРПОУ:42688455Оголошено20 серп. 17:31
Прийом пропозицій20 серп. 17:31 – 28 серп. 18:00Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-003544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне Устаткування та приладдя
Ім'я:Роменська Валентина ТрохимівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380954404706 ЄДРПОУ:22112567Очікувана вартість5 041,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено11 серп. 17:37
Прийом пропозицій11 серп. 17:37 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість746 362,77 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-010025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Оголошено11 серп. 15:47
Прийом пропозицій11 серп. 15:47 – 19 серп. 08:30Очікувана вартість332 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-008012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісний папір, канцелярське приладдя та товари
Очікувана вартість4 932,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Оголошено29 лип. 18:12
Прийом пропозицій29 лип. 18:12 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість41 990,95 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-008169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиканцелярські товари
Очікувана вартість4 570,69 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-013142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Оголошено25 черв. 19:07
Прийом пропозицій25 черв. 19:07 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість306 789,56 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-22-004130-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісний папір, канцелярське приладдя та товари
Очікувана вартість7 144,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-007853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 – 30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне (Дрібне канцелярське приладдя)
Ім'я:Бухенко Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382765619 Веб сайт: ЄДРПОУ:21318350Оголошено17 черв. 14:09
Прийом пропозицій17 черв. 14:09 – 27 черв. 10:00Очікувана вартість279 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-010586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцтовари
Ім'я:Сольський Олег ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445632767, 380672202671 ЄДРПОУ:39604270Оголошено15 черв. 16:03
Прийом пропозицій15 черв. 16:03 – 23 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість112 127,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-007783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-317_30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари в асортименті)
Оголошено12 черв. 14:00
Прийом пропозицій12 черв. 14:00 – 29 черв. 15:00Очікувана вартість349 717,76 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-006420-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари та офісне приладдя
Ім'я:Черновол Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380612390251 Факс:+380612390251ЄДРПОУ:25765784Очікувана вартість24 894,48 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-011756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Душка Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487381865 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728549Оголошено9 черв. 15:55
Прийом пропозицій9 черв. 15:55 – 22 черв. 12:00Очікувана вартість312 280,74 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-05-009855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари та офісний папір А4 для закладів освіти Оболонського району міста Києва)
Оголошено5 черв. 15:09
Прийом пропозицій5 черв. 15:09 – 13 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 185 522,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-02-002274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено2 черв. 10:23
Прийом пропозицій2 черв. 10:23 – 10 черв. 12:00Очікувана вартість164 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-002061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Канцелярське приладдя» код ДК 021-2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено1 черв. 10:37
Прийом пропозицій1 черв. 10:37 – 9 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість587 383,82 грн
без ПДВКваліфікація