Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30192910-3»
-
ID: UA-2026-08-31-006220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено31 серп. 14:07
Прийом пропозицій31 серп. 14:07 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-24-002600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапір офісний, канцелярське приладдя
Ім'я:Строін Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380512498480 Факс:+380512476850ЄДРПОУ:40109016Оголошено24 серп. 11:10
Прийом пропозицій24 серп. 11:10 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість1 345 506,80 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-012215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Оголошено17 серп. 18:11
Прийом пропозицій17 серп. 18:11 – 25 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість17 595,48 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-005708-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість6 245,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (Канцелярське приладдя різне)
Очікувана вартість59 970,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено11 серп. 17:37
Прийом пропозицій11 серп. 17:37 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість746 362,77 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-11-010025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Оголошено11 серп. 15:47
Прийом пропозицій11 серп. 15:47 – 19 серп. 08:30Очікувана вартість332 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-000372-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (Папір, клей, файли, папки,тощо )
Очікувана вартість5 996,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено31 лип. 11:37
Прийом пропозицій31 лип. 11:37 – 17 серп. 14:00Очікувана вартість247 577,75 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-30-001451-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари (біндери, степлер, скоби, антистеплер, діркопробивач, ручка, гумка, чинка, олівець графітний, фарба штемпельна, коректор-ручка, коригуюча стрічка, папка-реєстратор), Код ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість75 690,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-005264-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено29 лип. 12:51
Прийом пропозицій29 лип. 12:51 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість142 014,03 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-004336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистрічка
Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-011619-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПлівка прозора 3 м х 100 м 120 мкн
Ім'я:Катерина СлободянюкE-mail: [email protected] Телефон: +380931325063 Веб сайт: ЄДРПОУ:00151644Очікувана вартість2 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-011324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість59 671,56 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-009787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено9 лип. 16:39
Прийом пропозицій9 лип. 16:39 – 17 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість141 573,20 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-09-004488-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари різні
Очікувана вартість339,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-08-010339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено8 лип. 16:28
Прийом пропозицій8 лип. 16:28 – 16 лип. 14:00Очікувана вартість1 747 685,69 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-005716-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Терпіловська Олександра СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487759516 Веб сайт: ЄДРПОУ:38727770Оголошено8 лип. 13:20
Прийом пропозицій8 лип. 13:20 – 20 лип. 12:00Очікувана вартість103 667,25 грн
без ПДВКваліфікаціяТриває відміна торгів -
ID: UA-2026-07-08-003092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір А-4 350 арк, папір А-4 500 арк, плівка 75 мм глянц. для ламінування, А-4 100 арк., скріпка 25 мм овальна 100шт., скріпка 28мм овальна 100 шт., степлер №10 пластиковий чорний, скоби для степлера №10, маркер перманентний 2,5мм круглий чорний, коригуюча стрічка 5мм*20м на блістері, ручка
масляна одноразова синя, скотч канц. 18мм*30м прозорий, скотч канц. 24мм*30м прозорий скотч 45*200 прозорий, маркер спеціальний 2,4-2,8мм срібло(ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне) Очікувана вартість4 615,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-007633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість3 438,24 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro