Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30192800-9»
-
ID: UA-2026-08-28-004013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСамоклейні етикетки
Оголошено28 серп. 11:40
Прийом пропозицій28 серп. 11:40 – 5 вер. 10:00 -
ID: UA-2023-11-14-007113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари, папір офісний, конверти
Оголошено14 лист. 2023 12:27
Прийом пропозицій14 лист. 2023 12:27 – 22 лист. 2023 16:00Очікувана вартість1 164 542,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-25-010293-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: - 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне (Розхідні матеріали до принтеру етикеток)
Ім'я:Едуард ОскольськийE-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт: ЄДРПОУ:02011976Оголошено25 серп. 15:35
Прийом пропозицій25 серп. 15:35 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість80 626,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-24-002600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапір офісний, канцелярське приладдя
Ім'я:Строін Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380512498480 Факс:+380512476850ЄДРПОУ:40109016Оголошено24 серп. 11:10
Прийом пропозицій24 серп. 11:10 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість1 345 506,80 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-21-010076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиканцелярські товари в асортименті
Очікувана вартість2 398,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-013065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиофісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість10 089,45 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-007260-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиетикетки самоклеючі, А4, 210*297 мм, 1 на листі, 100 арк, білі Buromax
Ім'я:Лагода Ольга АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442857576 Факс:+380442849357ЄДРПОУ:01432865Очікувана вартість2 800,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне(Канцтовари)
Оголошено19 серп. 11:09
Прийом пропозицій19 серп. 11:09 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість110 874,17 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-008802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір А-4, ручки,біндер, коректор, скоби, скотч, файли
Очікувана вартість9 081,49 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Оголошено11 серп. 15:47
Прийом пропозицій11 серп. 15:47 – 19 серп. 08:30Очікувана вартість332 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-07-008202-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30192800-9 Самоклейні етикетки
Ім'я:Коваленко Лілія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380966217803 ЄДРПОУ:44145372Очікувана вартість630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Оголошено6 серп. 09:59
Прийом пропозицій6 серп. 09:59 – 14 серп. 14:00Очікувана вартість115 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-012060-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне (канцелярські товари різні)
Ім'я:Мірошніченко Валерій МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380934358769 ЄДРПОУ:39785346Оголошено5 серп. 17:36
Прийом пропозицій5 серп. 17:36 – 15 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість416 663,45 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-009609-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярське приладдя різне
Очікувана вартість19 662,18 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-005639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермоетикетка 40х25/1 тисяча ТОП (вт41) (ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Очікувана вартість4 992,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-001636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярське приладдя
Очікувана вартість2 193,11 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-010299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари)
Ім'я:Олексій ВиговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт: ЄДРПОУ:39816845Оголошено22 лип. 16:33
Прийом пропозицій22 лип. 16:33 – 30 лип. 10:00Очікувана вартість41 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-001950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 30190000-7 по ДК 021:2015 - Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярське приладдя). РПЗ - 9.43.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено21 лип. 10:18
Прийом пропозицій21 лип. 10:18 – 30 лип. 10:00Очікувана вартість1 765 217,37 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-10-009312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцтовари в асортименті за кодом ДК 021:2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Даниловський Вадим ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503731867, 380342759261 ЄДРПОУ:32360815Оголошено10 лип. 15:42
Прийом пропозицій10 лип. 15:42 – 20 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість425 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-010326-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСамоклейка: евакуаційний вихід
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість116,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro