Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30192300-4»
-
ID: UA-2026-08-31-011985-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьВідбір по закупівлі в рамковій угодіТермострічка касова, 57 мм, 19 м; Термострічка касова, 80 мм, 75 м
Оголошено31 серп. 17:52
Прийом пропозицій2 вер. 00:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено31 серп. 14:07
Прийом пропозицій31 серп. 14:07 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-008226-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикасова стрічка
Очікувана вартість600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-010293-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: - 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне (Розхідні матеріали до принтеру етикеток)
Ім'я:Едуард ОскольськийE-mail: [email protected] Телефон: +380506421030 Веб сайт: ЄДРПОУ:02011976Оголошено25 серп. 15:35
Прийом пропозицій25 серп. 15:35 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість80 626,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-21-009559-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015 - 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне» (касова стрічка (код ДК 021:2015 – 30192350-9 – касова стрічка))»
Ім'я:Штограм Олена ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380385990000 Факс:+380385990000ЄДРПОУ:02004522Очікувана вартість1 616,76 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-004935-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучка, лінійка, скоби, степлер, скотч, стержень, стрічка касова
Очікувана вартість2 496,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-012403-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКасова стрічка
Очікувана вартість400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-002176-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКасова стрічка 57,5мм 19м термо
Очікувана вартість304,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002895-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системистрічка для касового апарату
Очікувана вартість1 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-012399-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВитратні матеріали для принтера
Оголошено13 серп. 17:32
Прийом пропозицій13 серп. 17:32 – 21 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість55 683,40 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-12-006649-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи,Дрібне канцелярське приладдя, офісне приладдя, паперове канцелярське приладдя,канцелярські товари ДК 021:2015 (CPV) : 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість2 366,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка малярна
Очікувана вартість205,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-012461-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено11 серп. 17:37
Прийом пропозицій11 серп. 17:37 – 20 серп. 10:00Очікувана вартість746 362,77 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-06-012095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка до принтерів 13мм х 20м HD п. Purple WWM (M13. 20HRP), Стрічка до принтерів 13мм х 12м STD п. Purple*5шт WWM (R13. 12S) визначений за кодом ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник України» 30190000-7 офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість1 785,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-007258-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКасові стрічки
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Оголошено6 серп. 09:59
Прийом пропозицій6 серп. 09:59 – 14 серп. 14:00Очікувана вартість115 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-06-001270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари (код ДК ЄЗС 021:2015 – 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне)
Ім'я:Германенко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: 380977209464 ЄДРПОУ:03346696Очікувана вартість6 282,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-003841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермострічка касова (ДК 021:2015:30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне)
Ім'я:Федорович Людмила МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380322581125 Веб сайт: ЄДРПОУ:44496574Оголошено5 серп. 11:28
Прийом пропозицій5 серп. 11:28 – 13 серп. 08:00Очікувана вартість187 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-31-001690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКасова стрічка
Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-010619-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРіббон кольоровий
Оголошено30 лип. 18:14
Прийом пропозицій30 лип. 18:14 – 10 серп. 10:00Очікувана вартість23 741,67 грн
без ПДВЗавершена