Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30192154-5»
-
ID: UA-2026-08-19-008764-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПечатки та штампи
Оголошено19 серп. 14:48
Прийом пропозицій19 серп. 14:48 – 29 серп. 10:00Очікувана вартість27 011,67 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-31-005733-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Оголошено31 лип. 14:13
Прийом пропозицій31 лип. 14:13 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість11 955,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-28-004938-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтемпельна продукція
Очікувана вартість10 509,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-001636-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярське приладдя
Очікувана вартість2 193,11 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-006336-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодушка змінна до R-40, подушка змінна Р-24 (ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Очікувана вартість380,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-008247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечатно-штемпельна продукція
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-008188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиканцелярські товари
Очікувана вартість19 732,17 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-003613-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиподушки для печатки та штампа
Очікувана вартість385,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-011782-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість3 317,58 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-003422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКліше для печатки (згідно коду ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Очікувана вартість1 280,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-002274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено2 черв. 10:23
Прийом пропозицій2 черв. 10:23 – 10 черв. 12:00Очікувана вартість164 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-28-001857-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари (закладки, клей, коректор, книга канцелярська, лінійка, маркер, папір, ручки, скріпки, фарба штампельна).
Ім'я:Корнієнко Олена ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380973860842 ЄДРПОУ:41996790Очікувана вартість5 040,87 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-000759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (подушки до печаток, блокноти, кліпборди)
Ім'я:Андрій ДородновE-mail: [email protected] Телефон: +380934860179, +380354821446, +380354821446, +380354821446 Веб сайт: ЄДРПОУ:04058491Очікувана вартість6 780,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-010030-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярське приладдя
Ім'я:Глущенко Валерій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380503992025 ЄДРПОУ:39958500Очікувана вартість16 766,88 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-05-012339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено5 трав. 15:58
Прийом пропозицій5 трав. 15:58 – 13 трав. 14:00Очікувана вартість164 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-05-003880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Ім'я:Бороденчик Наталія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380987648986 ЄДРПОУ:41449317Оголошено5 трав. 11:05
Прийом пропозицій5 трав. 11:05 – 13 трав. 10:00Очікувана вартість117 487,32 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-04-011859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцтовари
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено4 трав. 16:21
Прийом пропозицій4 трав. 16:21 – 12 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість591 435,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-01-006366-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтампи та подушки змінні за кодом ДК ЄЗС 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість4 580,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-24-012078-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермострічка; Нитки для прошивки документів; Змінна подушка D-40; Змінна подушка D-45; Печатка кругла гербова з професійною автоматичною оснасткою D-45; Оснастка для печатки автоматична D-45; Штамп з автоматичною оснасткою з кліше; Штамп з автоматичною оснасткою з кліше; Штамп з кліше; Штемпельна
фарба Оголошено24 квіт. 16:02
Прийом пропозицій24 квіт. 16:02 – 2 трав. 08:00Очікувана вартість82 250,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-14-009823-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Штампи та оснащення)
Очікувана вартість1 015,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro