Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30192150-7»
-
ID: UA-2026-08-31-012234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Канцелярські товари» (ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено31 серп. 20:30
Прийом пропозицій31 серп. 20:30 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено31 серп. 14:07
Прийом пропозицій31 серп. 14:07 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-008987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВиготовлення кліше гумового до круглої печатки
Оголошено26 серп. 14:54
Прийом пропозицій26 серп. 14:54 – 3 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-007450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне (печатка, штампи, оснащення)
Очікувана вартість3 430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-006711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиштамп полімерний на автоматичній оснастці
Очікувана вартість750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКліше печатки та штампа
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003839-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтамп
Очікувана вартість1 430,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-013273-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВиготовлення печаток та штампів
Очікувана вартість650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007419-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечатка кругла на металевій оснастці (R – 44мм), код ДК 021:2015 30192153-8 «Штампи»
Очікувана вартість1 350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОснастка для штампу, подушка штемпельна змінна, оснастка для круглої печатки, кліше. ДК 021:2015:30192153-8 Штампи
Ім'я:Марина ПостолE-mail: [email protected] Телефон: +380463161191, +380989994324 ЄДРПОУ:38860558Очікувана вартість9 832,97 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-009289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (Печатка)
Ім'я:Картавий Ігор МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380985079499 Факс:+380544891631ЄДРПОУ:04389035Очікувана вартість605,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-004349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтамп 58*22.: ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість2 178,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-003832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтамп з автоматичною оснасткою
Очікувана вартість2 883,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-009282-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипридбання штампів
Очікувана вартість3 115,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-007220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтамп з автоматичною оснасткою
Очікувана вартість2 883,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-25-012032-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтамп автоматичний
Очікувана вартість490,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011296-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтампи та печатки з оснасткою
Ім'я:Турків Руслан ТарасовичE-mail: [email protected] Телефон: +380525852446 Факс:+380525852371ЄДРПОУ:37705363Очікувана вартість3 510,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (печатки, штампи, оснастки для печаток і штампів)
Очікувана вартість6 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002137-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтамп 10х45 мм; штамп 22х58 мм, код за ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (30192153-8 Штампи).
Очікувана вартість1 240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008532-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШтемпельна продукція для проведення заходу за участю Голови Верховної Ради України (код 30190000-7 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Очікувана вартість416,22 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro