Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30192133-2»
-
ID: UA-2026-08-31-012234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Канцелярські товари» (ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено31 серп. 20:30
Прийом пропозицій31 серп. 20:30 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено31 серп. 14:07
Прийом пропозицій31 серп. 14:07 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-13-000674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено13 серп. 09:07
Прийом пропозицій13 серп. 09:07 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2023-11-14-007113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари, папір офісний, конверти
Оголошено14 лист. 2023 12:27
Прийом пропозицій14 лист. 2023 12:27 – 22 лист. 2023 16:00Очікувана вартість1 164 542,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-09-03-005893-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість4 693,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002338-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари ( клей, канцелярська книга, лінійка, олівець, папір офісний, папки, ручки, скоби, текстмаркер, файли)
Очікувана вартість3 208,88 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003699-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРучка, біндер, гумка,дирокол, коректор ручка, маркер,лінійка, олівець,скоби, степлер, скотч, стругалка, файл
Очікувана вартість1 877,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-30-000376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Гривнак Ольга ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:+380567440234ЄДРПОУ:19430915Очікувана вартість20 242,62 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-013998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярське та офісне приладдя
Очікувана вартість20 103,52 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-004358-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість2 060,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-005765-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання канцтоварів за кодом ДК 021:2015 - 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість5 416,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-007663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021-2015 (CPV) 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість5 457,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-005720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитовар за кодом ДК 021:2015: 30190000-7 – «Офісне устаткування та приладдя різне»
Ім'я:Андреєв Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380442494696 ЄДРПОУ:35756919Оголошено21 серп. 12:21
Прийом пропозицій21 серп. 12:21 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість239 623,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-20-010667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари (Код за ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено20 серп. 15:49
Прийом пропозицій20 серп. 15:49 – 28 серп. 09:00Очікувана вартість85 950,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-19-011787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотопапір А4, чинки полуниці, гумки, чинки кухлі
Очікувана вартість1 935,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне(Канцтовари)
Оголошено19 серп. 11:09
Прийом пропозицій19 серп. 11:09 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість110 874,17 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-010637-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи«код ДК 021:2015 - 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне» (органайзер металевий (код ДК 021:2015 30193200-0 - Настільні лотки та органайзери); скріпки (код ДК 021:2015 - 30197220-4 - Канцелярські скріпки); дирокол (код ДК 021:2015 - 30197330-8 - Діроколи); папка сегрегатор (код ДК
021:2015 – 30199500-5 – Сегрегатори, лотки для листів, коробки для зберігання паперів та подібне приладдя); біндери (код ДК 021 2015 – 30193800-6 – затискачі для папірців-нотаток); лінійка (код ДК 021 2015 – 30192000-1 – офісне приладдя); скоба (код ДК 021:2015 - 30197110-0 – Скоби); степлер (код ДК 021 2015 – 30197320-5 – степлери); гумка (код ДК 021 2015 – 30192100-2 – гумки); підтісалка для олівців (код ДК 021 2015 – 30192133-2 – точила для олівців); коректор-ручка (код ДК 021 2015 – 30192930-9 – Ручки-коректори); ручка гельова, червона; ручка масляна (код ДК 021 2015 – 30192121-5 – кулькові ручки); олівець (код ДК 021 2015 – 30192130-1 – олівці); маркер (код ДК 021 2015 – 30192125-3 – маркери))» Очікувана вартість2 412,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-008424-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне - за кодом ДК 021:2015 – 30190000-7 (Папір офісний формату А4, папір офісний формату А3 та приладдя канцелярське)
Оголошено17 серп. 15:00
Прийом пропозицій17 серп. 15:00 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість4 364 712,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-17-007307-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари різні
Ім'я:Ліщинський Олег ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380385791450 Факс:+380385720129ЄДРПОУ:04404548Очікувана вартість2 304,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002853-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (Канцелярське приладдя різне)
Очікувана вартість59 970,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro