Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30192131-8»
-
ID: UA-2023-11-14-007113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари, папір офісний, конверти
Оголошено14 лист. 2023 12:27
Прийом пропозицій14 лист. 2023 12:27 – 22 лист. 2023 16:00Очікувана вартість1 164 542,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-20-004223-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиручка, файли, скоби для степлера, коректор стрічковий, лоток канцелярський, антистеплер, картон для підшивки, стікери, гумка, клей олівець, стікери пластикові, бокс для скріпок, ручка чорна, ручка кілометр, підстругачка, олівці, механічні олівці
Очікувана вартість3 656,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-001512-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Оголошено6 серп. 09:59
Прийом пропозицій6 серп. 09:59 – 14 серп. 14:00Очікувана вартість115 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-31-003191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено31 лип. 11:37
Прийом пропозицій31 лип. 11:37 – 17 серп. 14:00Очікувана вартість247 577,75 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-23-009086-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісний папір, канцелярське приладдя та товари
Очікувана вартість7 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-002374-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Ім'я:Нестеренко Тетяна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380522555088 Факс:+380522555088ЄДРПОУ:22223953Очікувана вартість4 051,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-001693-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Очікувана вартість14 954,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-009312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцтовари в асортименті за кодом ДК 021:2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Даниловський Вадим ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503731867, 380342759261 ЄДРПОУ:32360815Оголошено10 лип. 15:42
Прийом пропозицій10 лип. 15:42 – 20 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість425 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-08-010339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено8 лип. 16:28
Прийом пропозицій8 лип. 16:28 – 16 лип. 14:00Очікувана вартість1 747 685,69 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-03-001976-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість7 628,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-17-009852-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Гінкельман Катерина МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380457920720 ЄДРПОУ:40972700Очікувана вартість3 260,50 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-11-013805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено11 черв. 18:58
Прийом пропозицій11 черв. 18:58 – 19 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість125 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-011756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Душка Вікторія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380487381865 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728549Оголошено9 черв. 15:55
Прийом пропозицій9 черв. 15:55 – 22 черв. 12:00Очікувана вартість312 280,74 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-03-002614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Дяденко Альона ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380512500936 Веб сайт: ЄДРПОУ:38728507Оголошено3 черв. 10:34
Прийом пропозицій3 черв. 10:34 – 22 черв. 14:00Очікувана вартість247 577,75 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-01-002061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Канцелярське приладдя» код ДК 021-2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено1 черв. 10:37
Прийом пропозицій1 черв. 10:37 – 9 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість587 383,82 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-05-28-002003-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярське приладдя
Очікувана вартість45 435,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-004237-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено25 трав. 11:34
Прийом пропозицій25 трав. 11:34 – 7 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 125 913,90 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-14-013150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (за кодом ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Очікувана вартість2 755,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-013259-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиручка, файли, лінійка, коректор стрічковий, маркер кольоровий, текстовиділювач, картон для підшивки, скотч великий, стирачки, клей великий, стікери пластиковий, підставка для скріпок, підставка для ручок, нитки для підшивки, бокс для нотаток, підстругачка, олівці, механічні олівці
Очікувана вартість3 633,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-11-009999-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Ім'я:Завгородня Ірина ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380445276724 ЄДРПОУ:14321955Оголошено11 трав. 15:15
Прийом пропозицій11 трав. 15:15 – 20 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість97 508,04 грн
з ПДВЗавершена