Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30192127-7»
-
ID: UA-2026-08-13-000674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено13 серп. 09:07
Прийом пропозицій13 серп. 09:07 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-20-013051-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари, код 30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне» за ДК 021:2015
Ім'я:Герасимчук Микола ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: +380938335071 ЄДРПОУ:42688455Оголошено20 серп. 17:31
Прийом пропозицій20 серп. 17:31 – 28 серп. 18:00Очікувана вартість75 000,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-13-008802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір А-4, ручки,біндер, коректор, скоби, скотч, файли
Очікувана вартість9 081,49 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-010025-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Оголошено11 серп. 15:47
Прийом пропозицій11 серп. 15:47 – 19 серп. 08:30Очікувана вартість332 500,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-010342-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОлівці, стакан для ручок, папір ксероксний, папки-реєстратори, скріпки, степлер, файли. Код ДК 021:2015 - 30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість4 103,16 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007617-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Очікувана вартість3 210,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-009195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Очікувана вартість20 409,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-009256-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 "30190000-7" Офісне устаткування та приладдя різне (Антистеплер, відповідний код ДК 021:2015 "30197321-2" Антистеплери; Біндер(зажим) в асорт, відповідний код ДК 021:2015 "30192700-8" Канцелярські товари; Клей олівець,15г, відповідний код ДК 021:2015 "30192700-8" Канцелярські товари;
Клей ПВА, 50 мл, відповідний код ДК 021:2015 "30192700-8" Канцелярські товари; Коректор з пензликом, 20 мл, відповідний код ДК 021:2015 "30192160-0" Коректори; Коректор стрічковий, відповідний код ДК 021:2015 "30192160-0" Коректори; Ластик, відповідний код ДК 021:2015 "30192100-2" Гумки; Лінійка 30см, пластикова, відповідний код ДК 021:2015 "30192700-8" Канцелярські товари; Маркер текстовий, відповідний код ДК 021:2015 "30192125-3" Маркери; Олівець графітовий, відповідний код ДК 021:2015 "30192130-1" Олівці; Папір кольоровий А4, 250 арк, відповідний код ДК 021:2015 "30197630-1" Папір для друку; Папір офісний А4, відповідний код ДК 021:2015 "30197630-1" Папір для друку; Папки-реєстратори, А4, відповідний код ДК 021:2015 "30197210-1" Теки-реєстратори; Підставка для ручок, відповідний код ДК 021:2015 "30192127-7" Підставки для ручок; Ручка гелева, відповідний код ДК 021:2015 "30192121-5" Кулькові ручки; Ручка кулькова Top Tek, відповідний код ДК 021:2015 "30192121-5" Кулькові ручки; Ручка кулькова Schneider, відповідний код ДК 021:2015 "30192121-5" Кулькові ручки; Скоби для степлера, відповідний код ДК 021:2015 "30197110-0" Скоби; Скріпки кольорові,100 шт, відповідний код ДК 021:2015 "30197220-4" Канцелярські скріпки; Степлєр № 24/26, 20 арк, металевий, відповідний код ДК 021:2015 30197320-5 Степлери; Файл для документів А4, відповідний код ДК 021:2015 "30192700-8" Канцелярські товари; Штемпельна фарба, 28 мл, відповідний код ДК 021:2015 "30192700-8" Канцелярські товари; Стержень кульковий, відповідний код ДК 021:2015 "30192700-8" Канцелярські товари) Ім'я:Катерина ОксютенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380442900640 Веб сайт: ЄДРПОУ:00015332Очікувана вартість24 688,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-009312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцтовари в асортименті за кодом ДК 021:2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Даниловський Вадим ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503731867, 380342759261 ЄДРПОУ:32360815Оголошено10 лип. 15:42
Прийом пропозицій10 лип. 15:42 – 20 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість425 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-25-013142-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 - 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Оголошено25 черв. 19:07
Прийом пропозицій25 черв. 19:07 – 3 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість306 789,56 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-18-006015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено18 черв. 12:34
Прийом пропозицій18 черв. 12:34 – 28 черв. 08:00Очікувана вартість179 781,60 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-08-011373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено8 черв. 16:15
Прийом пропозицій8 черв. 16:15 – 16 черв. 09:00Очікувана вартість179 781,60 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-02-002274-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено2 черв. 10:23
Прийом пропозицій2 черв. 10:23 – 10 черв. 12:00Очікувана вартість164 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-01-002061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Канцелярське приладдя» код ДК 021-2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено1 черв. 10:37
Прийом пропозицій1 черв. 10:37 – 9 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість587 383,82 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-05-27-011913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (папір А4, ручки, маркер, підставка під ручки)
Очікувана вартість903,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-005185-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари та приладдя, ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість10 021,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-19-004286-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя, код ДК 021:2015:30190000-7 «Офісне устаткування та приладдя різне»
Ім'я:Євген МаньковськийE-mail: [email protected] Телефон: +380442381577 Веб сайт: ЄДРПОУ:00026620Оголошено19 трав. 11:20
Прийом пропозицій19 трав. 11:20 – 27 трав. 09:00Очікувана вартість349 822,20 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-18-009596-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість17 488,10 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-014664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари – офісне устаткування та приладдя, ДК 021:2015-30190000-7 (офісне устаткування та приладдя різне)
Очікувана вартість16 481,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-13-006734-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя та папір офісний
Оголошено13 трав. 13:13
Прийом пропозицій13 трав. 13:13 – 22 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 600 000,00 грн
з ПДВЗавершена