Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30192123-9»

  • ID: UA-2026-08-31-012234-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    «Канцелярські товари» (ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)

    Ім'я:
    Валерій Шепель
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671500920 Веб сайт:
    http://sumy.gp.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    03527891
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 20:30

    Прийом пропозицій
    31 серп. 20:30 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    261 927,57 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 10 г. 45 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-30-000376-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)

    Ім'я:
    Гривнак Ольга Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380562398525 Факс:
    +380567440234
    ЄДРПОУ:
    19430915
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    20 242,62 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-27-008438-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Офісне устаткування та приладдя різне (папір, папір для нотаток, ручка масляна, олівець, ручка/коректор)

    Ім'я:
    Ольга Голубович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380971122069 ЄДРПОУ:
    01991607
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 227,60 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-20-013065-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Ірина Дубіна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380990281609 ЄДРПОУ:
    44018043
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    10 089,45 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-004935-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ручка, лінійка, скоби, степлер, скотч, стержень, стрічка касова

    Ім'я:
    Мизюк Ольга Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380683283743 ЄДРПОУ:
    44044801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 496,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-010025-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Тетяна ТРОФИМЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442308831 ЄДРПОУ:
    04013583
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 15:47

    Прийом пропозицій
    11 серп. 15:47 – 19 серп. 08:30
    Очікувана вартість

    332 500,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-04-004831-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Олена Корнєєва
    E-mail: [email protected] Телефон: +380730623151 ЄДРПОУ:
    43960703
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    39 283,99 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-21-000891-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канцелярські товари

    Ім'я:
    Галина Бережна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542704036 ЄДРПОУ:
    03491406
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    21 лип. 09:28

    Прийом пропозицій
    21 лип. 09:28 – 29 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    82 060,17 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-20-004626-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Офісне канцелярське приладдя (код 30190000-7 національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)

    Ім'я:
    Євтушенко Ярослава Павлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442553748 Веб сайт:
    http://www.rada.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    20064120
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 лип. 12:45

    Прийом пропозицій
    20 лип. 12:45 – 28 лип. 10:00
    Очікувана вартість

    31 281,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-30-012100-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Ручки-маркери

    Ім'я:
    Забудська Світлана Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380984487953 ЄДРПОУ:
    34564972
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    90,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-25-013142-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 - 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)

    Ім'я:
    Тетяна Голишко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680533531 Веб сайт:
    https://pro.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    02910077
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 черв. 19:07

    Прийом пропозицій
    25 черв. 19:07 – 3 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    306 789,56 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-18-009885-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (офісне приладдя різне)

    Ім'я:
    Оксана Тесля
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671993517 ЄДРПОУ:
    02005384
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    565,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-12-007416-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Тетяна ЧЕРНІКОВА
    E-mail: [email protected] Телефон: +380502168284, +380552498498 ЄДРПОУ:
    01235573
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    548,20 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-09-014406-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Моргуляк Сергій Борисович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:
    +380573702079
    ЄДРПОУ:
    07811701
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 черв. 19:27

    Прийом пропозицій
    14 черв. 19:00 – 18 черв. 08:00
    Очікувана вартість

    434 800,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-09-011756-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Душка Вікторія Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380487381865 Веб сайт:
    http://www.uspa.gov.ua/yuz/
    ЄДРПОУ:
    38728549
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    9 черв. 15:55

    Прийом пропозицій
    9 черв. 15:55 – 22 черв. 12:00
    Очікувана вартість

    312 280,74 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-06-04-007498-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канцелярське приладдя

    Ім'я:
    Даниленко Юлія Леонідівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380457921320 ЄДРПОУ:
    25881800
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 черв. 13:37

    Прийом пропозицій
    4 черв. 13:37 – 24 черв. 12:00
    Очікувана вартість

    135 390,98 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-03-013535-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Оксана Муравська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380985799719 Веб сайт:
    https://www.probation.gov.ua
    ЄДРПОУ:
    41847154
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    3 черв. 17:28

    Прийом пропозицій
    3 черв. 17:28 – 11 черв. 09:00
    Очікувана вартість

    179 657,01 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-28-002003-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Канцелярське приладдя

    Ім'я:
    Натальченко Олександр
    E-mail: [email protected] Телефон: 380669806954 ЄДРПОУ:
    26629586
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    45 435,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-20-004812-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канцелярське приладдя

    Ім'я:
    Майстренко Вікторія
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677278454 ЄДРПОУ:
    04059243
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 трав. 11:41

    Прийом пропозицій
    20 трав. 11:41 – 28 трав. 00:05
    Очікувана вартість

    72 305,51 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-05-12-013259-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ручка, файли, лінійка, коректор стрічковий, маркер кольоровий, текстовиділювач, картон для підшивки, скотч великий, стирачки, клей великий, стікери пластиковий, підставка для скріпок, підставка для ручок, нитки для підшивки, бокс для нотаток, підстругачка, олівці, механічні олівці

    Ім'я:
    Ганна Покаместова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663923078 ЄДРПОУ:
    02141012
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 633,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 41 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro