Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30192112-9»

  • ID: UA-2026-08-31-006220-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)

    Ім'я:
    Анна Миколаївна Мицак
    E-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт:
    https://dndekc.mvs.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    25574630
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 14:07

    Прийом пропозицій
    31 серп. 14:07 – 9 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    746 362,77 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 18 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-005066-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Канцелярські товари

    Ім'я:
    Аблов Давид
    E-mail: [email protected] Телефон: 0487123150 ЄДРПОУ:
    02010801
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 13:19

    Прийом пропозицій
    31 серп. 13:19 – 8 вер. 18:00
    Очікувана вартість

    585 345,40 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    6 дн. 2 г. 39 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-001604-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Чорнила для друкарського обладнання (фарба для принтерів)

    Ім'я:
    Ірина МОСКАЛЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380506092409 ЄДРПОУ:
    44326699
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-000955-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Витратні матеріали до комп’ютерної техніки

    Ім'я:
    Пилипчук Оксана Самвелівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380382633594 ЄДРПОУ:
    01269738
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 498,98 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-008845-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Чорнила для друкарського обладнання

    Ім'я:
    Мусійчук Олена Сергіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380967992005 ЄДРПОУ:
    21724156
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 851,00 грн

    без ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-08-14-005998-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Офісне устаткування та приладдя різне

    Ім'я:
    Мовчанова Ірина Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:
    +380365422005
    ЄДРПОУ:
    01999833
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 661,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-012461-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)

    Ім'я:
    Анна Миколаївна Мицак
    E-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт:
    https://dndekc.mvs.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    25574630
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 17:37

    Прийом пропозицій
    11 серп. 17:37 – 20 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    746 362,77 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-08-11-002063-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Чорнило

    Ім'я:
    Пустіва Олена Василівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680195141 ЄДРПОУ:
    43470115
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    895,00 грн

    без ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-08-06-001211-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Офісне устаткування та приладдя різне (Папір, ручки, файли,ножиці,тощо )

    Ім'я:
    ВІКТОРІЯ ЧУМАК
    E-mail: [email protected] Телефон: +380681472254 Веб сайт:
    http://mygiivska.gromada.org.ua
    ЄДРПОУ:
    43470230
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 326,20 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-000032-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Чорнило для принтерів ЗЗСО (ДК 021:2015:30192112-9 Чорнила для друкарського обладнання)

    Ім'я:
    Світлана Соляник
    E-mail: [email protected] Телефон: +380957062100 Веб сайт:
    http://kazankaoms.mk.sch.in.ua/finansova_zvitnistj/vidomosti_pro_provedennya_zakupivelj_tovariv_robit_poslug_za_derzhavni_koshti/
    ЄДРПОУ:
    42228027
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    17 930,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-30-007092-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комплект чорнил Epson 664*70мл

    Ім'я:
    Зеленецька Інна Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972829587 ЄДРПОУ:
    40888750
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 498,98 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-24-004833-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фарба для принтера

    Ім'я:
    Людмила Кондратенкова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979977028 ЄДРПОУ:
    37664736
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 250,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-007358-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Чорнило до принтера

    Ім'я:
    Олена Гондерук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380414340926 ЄДРПОУ:
    02143206
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-16-007297-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Контейнер з чорнилом Epson 103 black

    Ім'я:
    Юрій Дмитрів
    E-mail: [email protected] Телефон: +380988064085 ЄДРПОУ:
    07704709
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    9 728,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-16-003423-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Чорнило Epson

    Ім'я:
    Семенюк Тетяна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972275261 ЄДРПОУ:
    39031942
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    3 160,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-14-004029-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Чорнило Epson

    Ім'я:
    Семенюк Тетяна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380972275261 ЄДРПОУ:
    39031942
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 580,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-14-003064-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Чорнила для принтерів EPSON 103 (оригінальні або сумісні)

    Ім'я:
    Хмелик Валерій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380936673141 ЄДРПОУ:
    08252600
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 лип. 11:02

    Прийом пропозицій
    20 лип. 00:00 – 22 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    20 047,70 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-10-008169-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    канцелярські товари

    Ім'я:
    Іващук Людмила Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380435321653 ЄДРПОУ:
    26234853
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 570,69 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-10-006887-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Чорнило для друкарського обладнання

    Ім'я:
    Ольга Унгарова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380663346674, +380563711123, +380563711123 Веб сайт:
    https://domrc.klasna.com/
    ЄДРПОУ:
    20267596
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 395,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-07-009436-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Чорнило для принтера

    Ім'я:
    Кушнір Аліса Миколаївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380433735283 ЄДРПОУ:
    03188174
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    275,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 72 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro