Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30192111-2»
-
ID: UA-2026-08-31-012234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Канцелярські товари» (ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено31 серп. 20:30
Прийом пропозицій31 серп. 20:30 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-002815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (печатки, штампи, оснастки для печаток і штампів)
Очікувана вартість6 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-011272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПридбання штемпельної подушки
Очікувана вартість440,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001804-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне приладдя (штамп 60*40 (кліше), змінна штемпельна подушка)
Очікувана вартість1 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-010299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари)
Ім'я:Олексій ВиговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт: ЄДРПОУ:39816845Оголошено22 лип. 16:33
Прийом пропозицій22 лип. 16:33 – 30 лип. 10:00Очікувана вартість41 666,67 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-012020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОфісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Моргуляк Сергій БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:+380573702079ЄДРПОУ:07811701Оголошено21 лип. 20:56
Прийом пропозицій26 лип. 19:00 – 30 лип. 08:00Очікувана вартість10 399,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-011324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість59 671,56 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-008247-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПечатно-штемпельна продукція
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-26-006154-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗмінні штемпельні подушки
Очікувана вартість1 760,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-006015-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено18 черв. 12:34
Прийом пропозицій18 черв. 12:34 – 28 черв. 08:00Очікувана вартість179 781,60 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-14-000212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗмінні штемпельні подушки
Оголошено14 черв. 15:12
Прийом пропозицій14 черв. 15:12 – 22 черв. 09:00Очікувана вартість1 760,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-12-007783-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-317_30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари в асортименті)
Оголошено12 черв. 14:00
Прийом пропозицій12 черв. 14:00 – 29 черв. 15:00Очікувана вартість349 717,76 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-09-014406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОфісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Моргуляк Сергій БорисовичE-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:+380573702079ЄДРПОУ:07811701Оголошено9 черв. 19:27
Прийом пропозицій14 черв. 19:00 – 18 черв. 08:00Очікувана вартість434 800,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-08-011373-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено8 черв. 16:15
Прийом пропозицій8 черв. 16:15 – 16 черв. 09:00Очікувана вартість179 781,60 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-05-009855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямикод ДК 021:2015 – 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари та офісний папір А4 для закладів освіти Оболонського району міста Києва)
Оголошено5 черв. 15:09
Прийом пропозицій5 черв. 15:09 – 13 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 185 522,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-03-004738-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОснастка автоматична з кліше, Подушка штемпельна змінна
Очікувана вартість1 255,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-002061-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Канцелярське приладдя» код ДК 021-2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Маханькова Тетяна ВячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380577401125 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131954Оголошено1 черв. 10:37
Прийом пропозицій1 черв. 10:37 – 9 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість587 383,82 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-05-27-002787-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодушка змінна
Ім'я:Лисак Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380384273089 Факс:+380384272746Веб сайт: ЄДРПОУ:02092710Очікувана вартість284,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-000511-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПодушка штемпельна змінна синя
Очікувана вартість182,25 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-18-008847-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість49 085,46 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro