Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30192110-5»
-
ID: UA-2026-08-31-012234-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями«Канцелярські товари» (ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Оголошено31 серп. 20:30
Прийом пропозицій31 серп. 20:30 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-006220-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярські товари)
Ім'я:Анна Миколаївна МицакE-mail: [email protected] Телефон: +0443743420 Веб сайт: ЄДРПОУ:25574630Оголошено31 серп. 14:07
Прийом пропозицій31 серп. 14:07 – 9 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-005066-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Оголошено31 серп. 13:19
Прийом пропозицій31 серп. 13:19 – 8 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-08-28-004434-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари різні в асортименті
Очікувана вартість3 303,30 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-001604-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧорнила для друкарського обладнання (фарба для принтерів)
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Шамрай Людмила ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380968186007 Факс:+380433822678ЄДРПОУ:00691903Очікувана вартість3 725,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість4 364,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-002815-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (печатки, штампи, оснастки для печаток і штампів)
Очікувана вартість6 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-008615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системичорнила
Очікувана вартість2 820,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002600-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапір офісний, канцелярське приладдя
Ім'я:Строін Сергій ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: +380512498480 Факс:+380512476850ЄДРПОУ:40109016Оголошено24 серп. 11:10
Прийом пропозицій24 серп. 11:10 – 1 вер. 10:00Очікувана вартість1 345 506,80 грн
без ПДВАукціон -
ID: UA-2026-08-22-000100-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВитратні матеріали (контейнер з чорнилом Epson EcoTank 110 Pigment black 120 ml)
Оголошено22 серп. 09:45
Прийом пропозицій27 серп. 00:00 – 31 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість39 500,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-000955-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВитратні матеріали до комп’ютерної техніки
Очікувана вартість1 498,98 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-011720-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиконтейнер з чорнилом
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-001096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системифарба штемпельна
Очікувана вартість313,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-003436-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЄдиний закупівельний словник ДК 021:2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне(Канцтовари)
Оголошено19 серп. 11:09
Прийом пропозицій19 серп. 11:09 – 27 серп. 10:00Очікувана вартість110 874,17 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-008845-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧорнила для друкарського обладнання
Очікувана вартість2 851,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-17-004790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиофісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Купрін Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Оголошено17 серп. 12:21
Прийом пропозицій17 серп. 12:21 – 25 серп. 08:00Очікувана вартість42 083,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-14-008246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнери з чорнилом до Epson ( (код ДК 021:2015 - 30190000 -7 - Офісне устаткування та приладдя різне)
Очікувана вартість1 690,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-005998-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Мовчанова Ірина ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380976095122 Факс:+380365422005ЄДРПОУ:01999833Очікувана вартість1 661,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-008802-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір А-4, ручки,біндер, коректор, скоби, скотч, файли
Очікувана вартість9 081,49 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro