Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30191400-8»
-
ID: UA-2026-09-02-013402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнищувач документів
Оголошено2 вер. 17:50
Прийом пропозицій2 вер. 17:50 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-31-001265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапки, конверти та інше, шредер
Оголошено31 серп. 10:05
Прийом пропозицій31 серп. 10:05 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-001354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнищувач документів
Оголошено26 серп. 09:47
Прийом пропозицій26 серп. 09:47 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-02-008779-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШредер
Очікувана вартість17 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШредери
Ім'я:Клованич Володимир ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380312691343 Факс:+380312617115ЄДРПОУ:20001562Очікувана вартість20 997,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (Шредер)
Ім'я:Олексій ВиговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт: ЄДРПОУ:39816845Очікувана вартість5 829,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗнищувачі документів
Оголошено21 серп. 20:35
Прийом пропозицій28 серп. 00:00 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість139 566,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-011395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитовар - код CPV 30190000-7 по ДК 021:2015 - Офісне устаткування та приладдя різне (Офісне устаткування різне). РПЗ - 9.170
Оголошено21 серп. 16:03
Прийом пропозицій21 серп. 16:03 – 2 вер. 10:00Очікувана вартість21 670,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-21-007639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШредер
Очікувана вартість13 596,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-011502-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнищувачі паперу
Ім'я:Владовський Дмитро ВалерійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380978804988 ЄДРПОУ:14321481Оголошено19 серп. 16:19
Прийом пропозицій19 серп. 16:19 – 27 серп. 18:00Очікувана вартість162 500,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-18-004171-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗнищувачі документів
Оголошено18 серп. 11:38
Прийом пропозицій24 серп. 11:30 – 27 серп. 16:30Очікувана вартість19 790,00 грн
з ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-005772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЗнищувач документів shredMARK 1321M (5x16мм)
Оголошено17 серп. 13:33
Прийом пропозицій17 серп. 13:33 – 20 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість4 721,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-14-001633-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Знищувач документів для філії "Кременчуцька ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Очікувана вартість24 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-010570-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїЗнищувач документів shredMARK 514M (1,9*14мм)
Оголошено12 серп. 16:21
Прийом пропозицій12 серп. 16:21 – 17 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 938,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-003758-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне (Шредер)
Ім'я:Олексій ВиговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт: ЄДРПОУ:39816845Оголошено10 серп. 11:51
Прийом пропозицій10 серп. 11:51 – 18 серп. 08:00Очікувана вартість4 858,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-10-000370-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапки, конверти та інше, шредер
Оголошено10 серп. 09:05
Прийом пропозицій10 серп. 09:05 – 24 серп. 10:00Очікувана вартість507 874,72 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-003191-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено31 лип. 11:37
Прийом пропозицій31 лип. 11:37 – 17 серп. 14:00Очікувана вартість247 577,75 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-29-001263-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 - 30191400-8 Шредери (Знищувач документів 1330М)
Очікувана вартість13 431,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-003331-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне (Шредери)
Ім'я:Гордієнко Віталій ЮрійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380444612499 Веб сайт: ЄДРПОУ:30019801Оголошено28 лип. 11:12
Прийом пропозицій28 лип. 11:12 – 5 серп. 14:00Очікувана вартість181 260,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-22-010299-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОфісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари)
Ім'я:Олексій ВиговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт: ЄДРПОУ:39816845Оголошено22 лип. 16:33
Прийом пропозицій22 лип. 16:33 – 30 лип. 10:00Очікувана вартість41 666,67 грн
без ПДВЗавершена