Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30191140-7»
-
ID: UA-2026-08-21-001841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьВідбір по закупівлі в рамковій угодіКанцелярське приладдя
Оголошено21 серп. 10:07
Прийом пропозицій23 серп. 00:00 – 26 серп. 01:00Очікувана вартість337 492,56 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-18-003836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод за ДК 021-2015 (CPV): 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (ПВХ карман для бейджа, шнур для бейджа з логотипом)
Ім'я:Слободянюк Ніна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432553203,380432553271 ЄДРПОУ:02222147Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-002004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьВідбір по закупівлі в рамковій угодіКанцелярське приладдя
Оголошено14 серп. 10:17
Прийом пропозицій16 серп. 00:00 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 700 617,60 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-21-001950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 30190000-7 по ДК 021:2015 - Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярське приладдя). РПЗ - 9.43.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено21 лип. 10:18
Прийом пропозицій21 лип. 10:18 – 30 лип. 10:00Очікувана вартість1 765 217,37 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-08-010339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено8 лип. 16:28
Прийом пропозицій8 лип. 16:28 – 16 лип. 14:00Очікувана вартість1 747 685,69 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-006312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари
Ім'я:Василь Приходько-ЛещенкоE-mail: [email protected] Телефон: +380931454888 Веб сайт: ЄДРПОУ:04413360Очікувана вартість2 058,76 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-03-002719-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярське приладдя, бейджик (Код 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Ім'я:Глива Олеся ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380964840955 Веб сайт: ЄДРПОУ:44905575Очікувана вартість2 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-015053-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБраслети світловідбиваючі
Ім'я:Турчина Вікторія АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380500508234 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено30 черв. 19:04
Прийом пропозицій30 черв. 19:04 – 8 лип. 23:00Очікувана вартість340 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-30-000300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод за ДК 021-2015 (CPV): 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Бейдж з ПВХ карманом)
Ім'я:Слободянюк Ніна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432553203,380432553271 ЄДРПОУ:02222147Очікувана вартість900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-25-000827-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари (бейдж горизонт на шнурку)
Очікувана вартість900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-013730-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиофісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Купрін Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Оголошено20 трав. 17:09
Прийом пропозицій20 трав. 17:09 – 28 трав. 08:00Очікувана вартість232 441,66 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-04-011859-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцтовари
Ім'я:Доманська Ганна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442048383 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070921Оголошено4 трав. 16:21
Прийом пропозицій4 трав. 16:21 – 12 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість591 435,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-04-27-004520-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотопапір, самоклеючий папір, бейджик (Код 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника)
Ім'я:Глива Олеся ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380964840955 Веб сайт: ЄДРПОУ:44905575Очікувана вартість1 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-27-006514-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиІдентифікатор на шнурку
Ім'я:Комарницька Оксана ПетрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380674780142 Факс:+380326636334Веб сайт: ЄДРПОУ:04372537Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-11-012111-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Ім'я:Євтушенко Володимир ДмитровичE-mail: [email protected] Телефон: 380445278930 ЄДРПОУ:00493706Оголошено11 бер. 15:58
Прийом пропозицій11 бер. 15:58 – 23 бер. 09:00Очікувана вартість117 428,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-25-005872-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьВідбір по закупівлі в рамковій угодіКанцелярське приладдя
Ім'я:Анисимова Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380674564592 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено25 лют. 12:35
Прийом пропозицій27 лют. 00:00 – 2 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість428 533,44 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-25-000984-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 30190000-7 по ДК 021:2015- Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярське приладдя). РПЗ: 9.43.
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено25 лют. 09:29
Прийом пропозицій25 лют. 09:29 – 17 бер. 10:00Очікувана вартість1 725 967,10 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-17-011349-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Оголошено17 лют. 15:50
Прийом пропозицій17 лют. 15:50 – 25 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість2 500 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-02-13-011057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Рибачук Галина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380991189262 ЄДРПОУ:22569982Очікувана вартість1 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-11-005863-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:30190000-7: Офісне устаткування та приладдя різне (бейдж)
Очікувана вартість1 310,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro