Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30191100-5»
-
ID: UA-2026-08-13-000674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено13 серп. 09:07
Прийом пропозицій13 серп. 09:07 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-25-008113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Шамрай Людмила ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380968186007 Факс:+380433822678ЄДРПОУ:00691903Очікувана вартість3 725,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрхівне устаткування
Очікувана вартість42 968,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГумка BM.1128 PASTEL прямокутна, 29х19,6х10 мм (48/2400) Маркер текстовий SCHNEIDER JOB 150 рожевий S1509 (10) Маркер текстовий BM.8907-07 SLIM тонкий фіолетовий 1-4 мм (12/144) Скріпки 28мм BM.5023 100шт трикутні нікельовані (10/500) Скоби №10 BM.4421 1000шт кольорові (1/10/1000) Коректор-ручка
5мл BM.1058 металевий наконечник (12/576) Коректор 20мл з пензликом BM.1002 (10/240) Ручка "пиши-стирай" AG11123-11-A гелева Magic фіолетова (12) Ручка "пиши-стирай" ZB.2217-99 гелева 0,5мм CUTE KIDS Line (36) Ручка кулькова автоматична BM.8272 Tropical Touch 0,7мм масляні чорнила (36/1440) Гумка BM.1111 (1/42/2016) Ручка масляна DB2060-01 Delta , 0.7 мм, чорна AXENT (50) Стрічка клейка 45x50 BM.7012-00 прозора JOBMAX (6/72) Степлер №10 BM.4102-02 пластиковий (10арк) синій JOBMAX (12/300) Скоби №10 BM.4401 1000шт (1/10/1000) Олівець Axent 9001-А, НВ з гумкою, шестигранний асорті (100) Стрічка клейка 45x200 BM.7053-00 прозора 38мкм JOBMAX (6/36) Стрічка клейка 48x100 BM.7030-00 прозора 40мкм JOBMAX (6/72) Біндер 61мм BM.5300 (6) Скоби №10 BM.4411 1000шт Люкс (1/10/1000) Реєстратор А4 7см BM.3021-01 BEST чорний односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3021-05 BEST червоний односторонній (1/24/384) Ручка масляна E10197-01 ECONOMIX ICEBERG 0,7мм пише чорним (50) Реєстратор А4 7см BM.3017-10 ETALON PASTEL рожевий односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3017-38 ETALON PASTEL м'ятний односторонній (1/24/384) Скоби №24/6 BM.4412 1000шт Люкс (1/10/500) Ручка кулькова UX-152-02 POP 2x 0,7мм синя Unimax (12) Ручка кулькова автоматична BM.8202 (40/1600) Ручка гелева AG1118-02-A Rapid AXENT автоматична синя (12) Маркер текстовий BM.8905-39 PASTEL лавандовий (12/144) Реєстратор А4 7см BM.3021-02 BEST синій односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3011-11 LUX JOBMAX помаранчевий односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3011-10 LUX JOBMAX рожевий односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3011-07 LUX JOBMAX фіолетовий односторонній (1/24/384) Скріпки 28мм BM.5015 100шт круглі кольорові (10/500) Олівець BM.8520 НВ з гумкою асорті NEON (100/600) Олівець ZB.2315 НВ з гумкою PATRIOT (100) Стержень гелевий WIN Blue 0,6мм 130мм синій (30) Кліп-планшет А4 Axent 2515-07-A блакитний пластиковий (1/30) Олівець ZB.2300 НВ з гумкою Flowers (100/600) Реєстратор А4 7см BM.3021-04 BEST зелений односторонній (1/24/384) Очікувана вартість1 637,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПластиковий ПВХ стенд настінний з графічним зображенням
Ім'я:Білаш Сергій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380536162027 Факс:+380536162027ЄДРПОУ:08164155Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-001841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьВідбір по закупівлі в рамковій угодіКанцелярське приладдя
Оголошено21 серп. 10:07
Прийом пропозицій23 серп. 00:00 – 26 серп. 01:00Очікувана вартість337 492,56 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-18-003836-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод за ДК 021-2015 (CPV): 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (ПВХ карман для бейджа, шнур для бейджа з логотипом)
Ім'я:Слободянюк Ніна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380432553203,380432553271 ЄДРПОУ:02222147Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-004548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПланшетка із затискачем
Очікувана вартість178,00 грн
без ПДВПідписання форми оголошення звіту КЕП -
ID: UA-2026-08-14-002004-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьВідбір по закупівлі в рамковій угодіКанцелярське приладдя
Оголошено14 серп. 10:17
Прийом пропозицій16 серп. 00:00 – 22 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість3 700 617,60 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-12-010794-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартонні коробки для архіву (стандарт) (код згідно ЄЗС ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне)
Очікувана вартість5 460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-001508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТека-планшет із затискачем
Ім'я:Терпан Оксана СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484536023 Факс:+380484531734ЄДРПОУ:43961927Очікувана вартість6 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-009715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТека-планшет з затискачем
Ім'я:Терпан Оксана СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380484536023 Факс:+380484531734ЄДРПОУ:43961927Очікувана вартість6 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010943-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярські товари
Оголошено29 лип. 18:12
Прийом пропозицій29 лип. 18:12 – 6 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість41 990,95 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-010761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 код 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (Канцтовари для апарату управління ПрАТ "Укргідроенерго")
Оголошено21 лип. 16:41
Прийом пропозицій21 лип. 16:41 – 29 лип. 09:00Очікувана вартість1 045 549,05 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-001950-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 30190000-7 по ДК 021:2015 - Офісне устаткування та приладдя різне (Канцелярське приладдя). РПЗ - 9.43.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено21 лип. 10:18
Прийом пропозицій21 лип. 10:18 – 30 лип. 10:00Очікувана вартість1 765 217,37 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-07-14-006411-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикод ДК 021:2015: 30191120-1 — Журнальні стенди (таблички)
Очікувана вартість2 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-10-009312-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцтовари в асортименті за кодом ДК 021:2015: 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Даниловський Вадим ЛеонідовичE-mail: [email protected] Телефон: 380503731867, 380342759261 ЄДРПОУ:32360815Оголошено10 лип. 15:42
Прийом пропозицій10 лип. 15:42 – 20 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість425 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-007553-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПластиковий ПВХ стенд, настінний з графічним зображенням» код ДК 021:2015: 30191120 –1 «Журнальні стенди
Ім'я:Білаш Сергій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380536162027 Факс:+380536162027ЄДРПОУ:08164155Оголошено10 лип. 14:28
Прийом пропозицій16 лип. 00:00 – 21 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість1 500,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-08-010339-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено8 лип. 16:28
Прийом пропозицій8 лип. 16:28 – 16 лип. 14:00Очікувана вартість1 747 685,69 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-07-010759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено7 лип. 17:38
Прийом пропозицій7 лип. 17:38 – 20 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість154 199,02 грн
без ПДВЗавершена