Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30191000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-001265-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПапки, конверти та інше, шредер
Оголошено31 серп. 10:05
Прийом пропозицій31 серп. 10:05 – 8 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-001354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнищувач документів
Оголошено26 серп. 09:47
Прийом пропозицій26 серп. 09:47 – 4 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-08-21-011395-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямитовар - код CPV 30190000-7 по ДК 021:2015 - Офісне устаткування та приладдя різне (Офісне устаткування різне). РПЗ - 9.170
Оголошено21 серп. 16:03
Прийом пропозицій21 серп. 16:03 – 2 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-13-000674-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКанцелярське приладдя
Оголошено13 серп. 09:07
Прийом пропозицій13 серп. 09:07 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-01-004318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари (папір офісний, файли) ДК 021:2015:30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість5 975,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-003097-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШредери
Ім'я:Клованич Володимир ІвановичE-mail: [email protected] Телефон: +380312691343 Факс:+380312617115ЄДРПОУ:20001562Очікувана вартість20 997,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-009415-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне (Шредер)
Ім'я:Олексій ВиговськийE-mail: [email protected] Телефон: +380503552961 Веб сайт: ЄДРПОУ:39816845Очікувана вартість5 829,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-008587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПапір А4, скоби №24/6, олівець графітний, блок паперу, коректор-ручка, коректор рідкий з пензликом, ручка кулькова синя, ручка масляна синя, ручка кулькова зелена, ручка гелева зелена, лінійка, скот двосторонній, 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний
словник Очікувана вартість2 353,97 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-007798-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари
Очікувана вартість18 199,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008113-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Шамрай Людмила ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380968186007 Факс:+380433822678ЄДРПОУ:00691903Очікувана вартість3 725,70 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-008079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАрхівне устаткування
Очікувана вартість42 968,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007080-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиГумка BM.1128 PASTEL прямокутна, 29х19,6х10 мм (48/2400) Маркер текстовий SCHNEIDER JOB 150 рожевий S1509 (10) Маркер текстовий BM.8907-07 SLIM тонкий фіолетовий 1-4 мм (12/144) Скріпки 28мм BM.5023 100шт трикутні нікельовані (10/500) Скоби №10 BM.4421 1000шт кольорові (1/10/1000) Коректор-ручка
5мл BM.1058 металевий наконечник (12/576) Коректор 20мл з пензликом BM.1002 (10/240) Ручка "пиши-стирай" AG11123-11-A гелева Magic фіолетова (12) Ручка "пиши-стирай" ZB.2217-99 гелева 0,5мм CUTE KIDS Line (36) Ручка кулькова автоматична BM.8272 Tropical Touch 0,7мм масляні чорнила (36/1440) Гумка BM.1111 (1/42/2016) Ручка масляна DB2060-01 Delta , 0.7 мм, чорна AXENT (50) Стрічка клейка 45x50 BM.7012-00 прозора JOBMAX (6/72) Степлер №10 BM.4102-02 пластиковий (10арк) синій JOBMAX (12/300) Скоби №10 BM.4401 1000шт (1/10/1000) Олівець Axent 9001-А, НВ з гумкою, шестигранний асорті (100) Стрічка клейка 45x200 BM.7053-00 прозора 38мкм JOBMAX (6/36) Стрічка клейка 48x100 BM.7030-00 прозора 40мкм JOBMAX (6/72) Біндер 61мм BM.5300 (6) Скоби №10 BM.4411 1000шт Люкс (1/10/1000) Реєстратор А4 7см BM.3021-01 BEST чорний односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3021-05 BEST червоний односторонній (1/24/384) Ручка масляна E10197-01 ECONOMIX ICEBERG 0,7мм пише чорним (50) Реєстратор А4 7см BM.3017-10 ETALON PASTEL рожевий односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3017-38 ETALON PASTEL м'ятний односторонній (1/24/384) Скоби №24/6 BM.4412 1000шт Люкс (1/10/500) Ручка кулькова UX-152-02 POP 2x 0,7мм синя Unimax (12) Ручка кулькова автоматична BM.8202 (40/1600) Ручка гелева AG1118-02-A Rapid AXENT автоматична синя (12) Маркер текстовий BM.8905-39 PASTEL лавандовий (12/144) Реєстратор А4 7см BM.3021-02 BEST синій односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3011-11 LUX JOBMAX помаранчевий односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3011-10 LUX JOBMAX рожевий односторонній (1/24/384) Реєстратор А4 7см BM.3011-07 LUX JOBMAX фіолетовий односторонній (1/24/384) Скріпки 28мм BM.5015 100шт круглі кольорові (10/500) Олівець BM.8520 НВ з гумкою асорті NEON (100/600) Олівець ZB.2315 НВ з гумкою PATRIOT (100) Стержень гелевий WIN Blue 0,6мм 130мм синій (30) Кліп-планшет А4 Axent 2515-07-A блакитний пластиковий (1/30) Олівець ZB.2300 НВ з гумкою Flowers (100/600) Реєстратор А4 7см BM.3021-04 BEST зелений односторонній (1/24/384) Очікувана вартість1 637,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-006421-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцтовари
Ім'я:Іванків Віталій БогдановичE-mail: [email protected] Телефон: +380347121640 Факс:+380347121640ЄДРПОУ:02544187Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000272-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість10 175,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-010536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКанцелярські товари.
Очікувана вартість4 288,60 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-002772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПластиковий ПВХ стенд настінний з графічним зображенням
Ім'я:Білаш Сергій МихайловичE-mail: [email protected] Телефон: +380536162027 Факс:+380536162027ЄДРПОУ:08164155Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-012942-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЗнищувачі документів
Оголошено21 серп. 20:35
Прийом пропозицій28 серп. 00:00 – 1 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість139 566,00 грн
з ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-21-012767-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 30190000-7 — Офісне устаткування та приладдя різне
Очікувана вартість6 413,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-007639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШредер
Очікувана вартість13 596,99 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-001841-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьВідбір по закупівлі в рамковій угодіКанцелярське приладдя
Оголошено21 серп. 10:07
Прийом пропозицій23 серп. 00:00 – 26 серп. 01:00Очікувана вартість337 492,56 грн
з ПДВЗавершена