Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30180000-4»
-
ID: UA-2026-08-27-011822-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПортативний принтер чеків Syncotek MPT II з захисним чохлом
Очікувана вартість82 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-013012-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПринтер чеків згідно коду ДК 021:2015:30180000-4 - Чекові принтери та автомати для видачі чеків
Очікувана вартість12 767,64 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-011215-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧекові принтери та автомати для видачі чеків
Очікувана вартість5 606,95 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-010572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧекові принтери та автомати для видачі чеків (термопринтер)
Очікувана вартість33 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПринтер GEOS RP-3102
Очікувана вартість6 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-003054-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 30180000-4 Чекові принтери та автомати для видачі чеків (принтер чеків)
Очікувана вартість3 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-001761-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧекові принтери та автомати для видачі чеків
Очікувана вартість6 333,96 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-011013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 30180000-4 Чекові принтери та автомати для видачі чеків (Мобільний термопринтер з кейсом та зарядним пристроєм)
Очікувана вартість410 024,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-008517-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПринтер чеків Geos
Очікувана вартість10 080,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-006076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПортативні термопринтери
Оголошено24 черв. 12:52
Прийом пропозицій24 черв. 12:52 – 2 лип. 00:01Очікувана вартість118 656,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-24-001948-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧекові принтери та автомати для видачі чеків
Очікувана вартість12 460,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-011392-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧекові принтери та автомати для видачі чеків
Очікувана вартість4 361,94 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-006544-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015: 30180000-4 Чекові принтери та автомати для видачі чеків (Мобільний термопринтер з кейсом та зарядним пристроєм)
Оголошено19 черв. 13:13
Прийом пропозицій19 черв. 13:13 – 27 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість455 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-16-006866-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧекові принтери та автомати для видачі чеків (друкарка чеків)
Очікувана вартість3 150,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-011062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системитермопринтери
Очікувана вартість53 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-15-004093-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермопринтер портативний Timber TMBR 80
Очікувана вартість14 805,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-005607-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПортативні термопринтери
Оголошено10 черв. 12:07
Прийом пропозицій10 черв. 12:07 – 18 черв. 00:01Очікувана вартість118 656,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-06-05-009540-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПринтер чеків HPRT HM-A200U (Bluetooth+USB)
Очікувана вартість8 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-04-000350-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермопринтер QS 80mm
Очікувана вартість42 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-01-004291-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермопринтер портативний Timber TMBR 80
Очікувана вартість12 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro