Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30175000-6»
-
ID: UA-2026-08-28-011728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНабір символів до конвеєрного запайщика FRB-770
Оголошено28 серп. 20:40
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-14-006882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-132; 30170000-1 Етикетувальні машини (Маркувальник однорядковий)
Оголошено14 серп. 13:52
Прийом пропозицій14 серп. 13:52 – 22 серп. 10:00Очікувана вартість2 949,45 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-22-008394-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛазерний стаціонарний маркувальник на 50 Вт TTFLE-50TL/250х250D80
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-008790-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБирки
Очікувана вартість110 640,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-003432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляЛазерний стаціонарний маркувальник на 50 Вт TTFLE-50TL/250х250D80
Оголошено12 черв. 10:59
Прийом пропозицій18 черв. 15:00 – 23 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість200 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-05-014493-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМаркіратори
Ім'я:Оксана ЩавінськаE-mail: [email protected] Телефон: +380442984955, +380677425647 Веб сайт: ЄДРПОУ:37318438Очікувана вартість7 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-04-14-008133-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиклеймо лісничого
Очікувана вартість18 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-26-003868-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВитратні та інші матеріали до комп’ютерної техніки та оргтехніки, матеріали для господарської діяльності
Очікувана вартість528,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-10-018082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБирки
Очікувана вартість75 536,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-02-015013-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМаркувальник
Очікувана вартість561,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-30-000549-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 30170000-1 по ДК 021:2015 – Етикетувальні машини (Копіювальне та поліграфічне обладнання). РПЗ-9.347
Оголошено30 вер. 2025 09:15
Прийом пропозицій30 вер. 2025 09:15 – 9 жовт. 2025 10:00Очікувана вартість396 037,50 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-07-31-004082-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 30170000-1 по ДК 021:2015 Етикетувальні машини (Копіювальне та поліграфічне обладнання), (РПЗ: 9.347)
Оголошено31 лип. 2025 12:38
Прийом пропозицій31 лип. 2025 12:38 – 26 серп. 2025 10:00Очікувана вартість505 215,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2025-07-28-009576-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБірки для маркування деревини
Ім'я:Шпег Ольга ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380931200802 Веб сайт: ЄДРПОУ:43074458Очікувана вартість99 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-06-05-011743-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиМаркувальний пристрій Epson LabelWorks LW-400 (1 шт.), картридж для маркувального пристрою Epson LabelWorks (14 шт.)
Очікувана вартість6 345,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-04-14-011513-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛазерний мобільний маркувальник на 30 Вт Titan Laser TTFLM-30M/100x100
Очікувана вартість95 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-03-14-002965-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПринтер пластикових карт
Оголошено14 бер. 2024 10:50
Прийом пропозицій14 бер. 2024 10:50 – 22 бер. 2024 10:00Очікувана вартість133 844,54 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2024-02-26-000924-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПринтер пластикових карт
Оголошено26 лют. 2024 09:39
Прийом пропозицій26 лют. 2024 09:39 – 5 бер. 2024 10:00Очікувана вартість133 844,54 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2024-01-26-012124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 - 30170000-1 Етикетувальні машини (Клейма)
Очікувана вартість408,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-17-009913-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 -30170000-1 Етикувальні машини
Очікувана вартість2 148,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-11-03-007396-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30170000-1 Етикетувальні машини (бирки для електронного обліку деревини)
Очікувана вартість43 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro