Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30174000-9»

  • ID: UA-2026-08-26-006193-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Принтер друку етикеток

    Ім'я:
    Володимир Безпалов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442812554 ЄДРПОУ:
    00037478
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 12:53

    Прийом пропозицій
    1 вер. 12:00 – 4 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    28 480,00 грн

    з ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 г. 36 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-19-000873-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Термопринтер етикеток (ДК 021:2015 30170000-1 Етикетувальні машини)

    Ім'я:
    Тетяна Данильченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт:
    http://cmkl.sumy.ua/
    ЄДРПОУ:
    05519480
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    72 144,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-17-005959-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Код ДК 021:2015 30170000-1 Етикетувальні машини (Принтер прямого термодруку для друку етикеток XP-365B, 152 мм/с, USB+Lan, чорний, EU кабель, англ., бренд Хprinter)

    Ім'я:
    Світлана МОСКАЛЕНКО
    E-mail: [email protected] Телефон: +380505284733 ЄДРПОУ:
    05498677
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    90 828,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-012430-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Товар за кодом ДК 021:2015 – 30170000-1 - Етикетувальні машини (30174000-9 - Принтери для друку етикеток зі штрих-кодами для автоматизації системи обслуговування відвідувачів Наукової бібліотеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка)

    Ім'я:
    Роксолана Жолобчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт:
    https://knu.ua/
    ЄДРПОУ:
    02070944
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    64 710,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-002464-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Етикетувальні машини

    Ім'я:
    Черненко Наталія Віталіївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380444250466 ЄДРПОУ:
    13699036
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 417,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-29-008781-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    "Принтер етикеток термо" ДК 021:2015 код 30170000-1 - Етикетувальні машини

    Ім'я:
    Cтрильчук Оксана Євгенівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380512470979 ЄДРПОУ:
    01998408
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    36 900,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-27-010565-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Закупівля товарів за ДК 021:2015 30174000-9 Принтери для друку етикеток

    Ім'я:
    Андрій Баран
    E-mail: [email protected] Телефон: +380673437626 ЄДРПОУ:
    21710384
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 129,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-008476-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Термопринтер етикеток (ДК 021:2015 30170000-1 Етикетувальні машини)

    Ім'я:
    Тетяна Данильченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт:
    http://cmkl.sumy.ua/
    ЄДРПОУ:
    05519480
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 лип. 15:42

    Прийом пропозицій
    20 лип. 15:42 – 28 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    68 004,00 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-30-012088-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Термопринтер етикеток (ДК 021:2015 30170000-1 Етикетувальні машини)

    Ім'я:
    Тетяна Данильченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт:
    http://cmkl.sumy.ua/
    ЄДРПОУ:
    05519480
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 черв. 16:08

    Прийом пропозицій
    30 черв. 16:08 – 9 лип. 09:00
    Очікувана вартість

    72 174,06 грн

    з ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-06-29-005660-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Закупівля принтер етикеток X-PRINTER XP-420D

    Ім'я:
    Варварова-Мозолевська Наталя Валеріївна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380639122626 ЄДРПОУ:
    32824268
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 607,50 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-06-12-008475-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    30170000-1 Етикетувальні машини (Принтер етикеток)

    Ім'я:
    Жукова Марина
    E-mail: [email protected] Телефон: 380997827549 ЄДРПОУ:
    01981498
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    35 940,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-28-001474-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Термопринтер Xprinter XP-420B, USB, білий (30174000-9); код ДК 021:2015: 30170000-1 Етикетувальні машини

    Ім'я:
    Ніна Василівна Жемчужникова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380486860200 Веб сайт:
    https://chml.lic.org.ua
    ЄДРПОУ:
    01982212
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    39 450,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-20-010242-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    30170000-1 Етикетувальні машини (Принтер етикеток Zebra ZD421t USB, USB Host, BT, RTC (30174000-9 Принтери для друку етикеток)

    Ім'я:
    Андрій Ільченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380986277707 Веб сайт:
    https://nuczu.edu.ua/ukr/
    ЄДРПОУ:
    08571363
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 460,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-19-001782-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Термопринтер етикеток 2Е 108U 203dpi 25-108мм USB (ДК 021:2015: 30170000-1 Етикетувальні машини)

    Ім'я:
    Марина Корольова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт:
    http://cmkl.sumy.ua/
    ЄДРПОУ:
    05519480
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    13 986,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-15-002258-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Принтер етикеток

    Ім'я:
    Ковальчук В'ячеслав
    E-mail: [email protected] Телефон: 380991049266 ЄДРПОУ:
    01981498
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 995,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-05-13-010800-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Принтер для друку етикеток GprinterUSB

    Ім'я:
    Климчук Віталій Леонідович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380933496123 ЄДРПОУ:
    02004580
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 999,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-17-003354-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Термопринтер етикеток 2Е 108U 203dpi 25-108мм USB (ДК 021:2015: 30170000-1 Етикетувальні машини)

    Ім'я:
    Марина Корольова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт:
    http://cmkl.sumy.ua/
    ЄДРПОУ:
    05519480
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    27 972,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-04-14-000055-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ПРИНТЕР ШТРИХ КОДІВ (ПРИНТЕР ЕТИКЕТОК)

    Ім'я:
    Петро Дреженков
    E-mail: [email protected] Телефон: +380977535893, +380673563622 ЄДРПОУ:
    05484161
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    14 квіт. 07:59

    Прийом пропозицій
    14 квіт. 07:59 – 23 квіт. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    162 000,00 грн

    з ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-04-02-003780-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Принтер етикеток

    Ім'я:
    Жанна Трембач
    E-mail: [email protected] Телефон: +380965126527, +0382705716 ЄДРПОУ:
    42980032
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    4 350,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-03-30-005504-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Принтери для друку етикеток

    Ім'я:
    Роп'яник Галина Михайлівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380506096176 ЄДРПОУ:
    01993457
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    26 160,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 13 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro