Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30170000-1»
-
ID: UA-2026-08-28-011728-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНабір символів до конвеєрного запайщика FRB-770
Оголошено28 серп. 20:40
Прийом пропозицій3 вер. 00:00 – 5 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-26-006193-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПринтер друку етикеток
Оголошено26 серп. 12:53
Прийом пропозицій1 вер. 12:00 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-01-010630-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕтикувальні машини (Принтер для друку етикеток)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-003052-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 – 30170000-1 – Етикетувальні машини (Портативний термотрансферний принтер UKRMARK E1000 Pro CYR, з кирилицею, клавіатура: QWERTY / ЙЦУКЕН, Ширина стрічки: 3,5/6/9/12 мм, UKRMARK B-T231P, Ламінована, 12мм х 8м, чорним на білому, стрічка для принтерів етикеток сумісна з BROTHER TZe-231
(TZe231) – 30170000-1) Очікувана вартість5 180,04 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-001497-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015: 30170000-1 Етикетувальні машини (30174000-9 Принтери для друку етикеток)
Очікувана вартість17 250,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-005024-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30170000-1 Етикетувальні машини (сканер штрих-кодів, принтер етикетор)
Очікувана вартість11 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-012257-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПринтер етикеток
Очікувана вартість54 175,92 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-005934-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермопринтер для друку етекеток
Очікувана вартість7 080,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-000873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермопринтер етикеток (ДК 021:2015 30170000-1 Етикетувальні машини)
Ім'я:Тетяна ДанильченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380542701349 Веб сайт: ЄДРПОУ:05519480Очікувана вартість72 144,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-005959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015 30170000-1 Етикетувальні машини (Принтер прямого термодруку для друку етикеток XP-365B, 152 мм/с, USB+Lan, чорний, EU кабель, англ., бренд Хprinter)
Очікувана вартість90 828,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-008009-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПринтер етикеток
Очікувана вартість6 503,56 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-006882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиУОКЧР26Т-132; 30170000-1 Етикетувальні машини (Маркувальник однорядковий)
Оголошено14 серп. 13:52
Прийом пропозицій14 серп. 13:52 – 22 серп. 10:00Очікувана вартість2 949,45 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-008001-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПринтер етикеток
Очікувана вартість64 803,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-10-009062-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипринтер етикеток, за кодом ДК 021:2015: 30170000-1 — Етикетувальні машини (ДК 021:2015: 30174000-9 — Принтери для друку етикеток)
Очікувана вартість4 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-06-005539-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТермопринтери етикеток (Етикетувальні машини , код ДК 021:2015: 30170000-1)
Оголошено6 серп. 12:51
Прийом пропозицій6 серп. 12:51 – 14 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість176 836,66 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-012430-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТовар за кодом ДК 021:2015 – 30170000-1 - Етикетувальні машини (30174000-9 - Принтери для друку етикеток зі штрих-кодами для автоматизації системи обслуговування відвідувачів Наукової бібліотеки Київського національного університету імені Тараса Шевченка)
Ім'я:Роксолана ЖолобчукE-mail: [email protected] Телефон: +380442393235 Веб сайт: ЄДРПОУ:02070944Очікувана вартість64 710,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-011854-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПринтер етикеток і чеків Xprinter XP-420B
Очікувана вартість26 628,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-007289-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕтикетувальні машини
Ім'я:Перепьолкіна Вікторія МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380957041176 ЄДРПОУ:01995120Очікувана вартість2 970,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-002464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕтикетувальні машини
Очікувана вартість4 417,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-002165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПринтер етикеток Zebra ZD411 ДК 021:2015 30170000-1 - Етикетувальні машини
Очікувана вартість37 350,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro