Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30144000-0»
-
ID: UA-2025-09-23-007850-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиучнівські квитки
Очікувана вартість420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-16-012507-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиНомерний календарний штемпель (Код ДК 021:2015:30144100-1 Поштові штемпелювальні пристрої)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-07-24-008498-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПозачергова технічна перевірка однофазного засобу комерційного обліку електричної енергії
Очікувана вартість310,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-03-26-001821-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТермінали (пристрої) інспектора контролю оплати проїзду в громадському транспорті за кодом ДК 021:2015 – 30140000-2 - Лічильна та обчислювальна техніка.
Очікувана вартість90 300,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2024-11-14-006020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30140000-2 - Лічильна та обчислювальна техніка "Лічильник банкнот"
Очікувана вартість19 812,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-08-28-000319-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильна та обчислювальна техніка
Очікувана вартість2 580,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-08-17-009683-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗахищений носій особистих ключів
Очікувана вартість950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-08-10-006631-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильник NIK 2303AP6T.1802 MC.11
Очікувана вартість5 997,47 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-07-03-000638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30144100-1 Поштові штемпелювальні пристрої (Номерний календарний штемпель)
Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2023-03-05-000184-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипроїздний
Ім'я:Семененко Валентина ГригорівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503272835 ЄДРПОУ:41356825Очікувана вартість240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-10-25-012329-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСортувальники банкнот
Ім'я:Моргун Олександра ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380960526434 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено25 жовт. 2022 19:41
Прийом пропозицій25 жовт. 2022 19:41 – 3 лист. 2022 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість846 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2022-04-05-000895-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30140000-2 - Лічильна та обчислювальна техніка
Ім'я:Баранська Леся БорисівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380384938404 Факс:+380380384938ЄДРПОУ:40844011Очікувана вартість25 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2022-01-31-001495-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПоповнення електронного проїзного квитка
Очікувана вартість2 160,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-12-17-003188-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛічильні апарати
Ім'я:Махортова Анастасія СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380509983891 ЄДРПОУ:01983588Очікувана вартість530,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-08-20-000763-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗасіб КЗІ "Secure Token-337K"
Очікувана вартість1 520,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2021-05-13-004054-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30140000-2 Лічильна та обчислювальна техніка
Очікувана вартість972,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-12-31-001366-c
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиприлад обліку, заміна трифазного вузла
Очікувана вартість3 447,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-09-21-007084-b
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системидатчик руху
Очікувана вартість196,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-09-18-007473-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартка поповнення проїзду
Очікувана вартість60,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2020-09-18-006759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системипроїздні перепустки для громадського транспорту
Очікувана вартість1 360,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro