Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30142000-6»
-
ID: UA-2026-08-26-005971-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКасовий апарат РРО міні Т400МЕ
Очікувана вартість16 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-008624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКасовий апарат
Очікувана вартість8 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-008118-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОбчислювальна техніка та касові апарати
Очікувана вартість19 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-006040-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕККА МINI-Т400 МЕ КСЕФ -1шт для роботи буфету
Очікувана вартість8 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-03-003121-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРРО
Ім'я:Андрій Голючик-ЛуценкоE-mail: [email protected] Телефон: +380968711914, +380633044267 ЄДРПОУ:36595337Очікувана вартість10 269,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-30-006094-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКасовий апарат
Очікувана вартість10 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-010026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕККА mini-T400ME
Очікувана вартість8 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-002408-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКасовий апарат
Очікувана вартість7 500,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-000076-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРеєстратор розрахункових операцій
Очікувана вартість9 264,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-008652-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКасові апарати (ДК 021:2015 30140000-2 Лічильна та обчислювальна техніка)
Очікувана вартість34 692,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-13-000083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКалькулятор бухгалтерський
Очікувана вартість617,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-007422-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30140000-2 Лічильна та обчислювальна техніка (касовий апарат)
Очікувана вартість17 928,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-004586-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКасовий апарат РРО Mini-T400
Очікувана вартість8 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-013011-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021:2015: 30140000-2 - Лічильна та обчислювальна техніка (30142200-8 Касові апарати)
Очікувана вартість11 100,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-25-009360-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКасовий апарат MINI-T 400ME
Очікувана вартість7 900,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-007355-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКасовий апарат
Очікувана вартість7 620,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-18-002624-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 30140000-2 Лічильна та обчислювальна техніка
Очікувана вартість8 700,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-10-011621-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКалькулятор CITIZEN Класифікація за ДК 021-2015 (CPV)30140000-2 - Лічильна та обчислювальна техніка Визначити за довідником
Очікувана вартість910,72 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-08-009724-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКасові апарати ЕККА MINI - Т400 МЕ КСЕФ для господарської діяльності
Ім'я:Христіна Наталія ДмитрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382640229 Веб сайт: ЄДРПОУ:00712108Очікувана вартість16 200,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-02-007139-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30140000-2 Лічильна та обчислювальна техніка (Касові апарати)
Оголошено2 черв. 13:44
Прийом пропозицій2 черв. 13:44 – 10 черв. 11:00Очікувана вартість30 264,60 грн
без ПДВЗавершена