Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30125120-8»
-
ID: UA-2026-08-31-008108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Запчастини для ремонту друкарської техніки)
Оголошено31 серп. 15:14
Прийом пропозицій31 серп. 15:14 – 11 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-26-013691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (картріджі з тонером, частини та приладдя до фотокопіювальних апаратів)
Очікувана вартість53 374,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-003474-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку(Тонер Partron HP №360)
Очікувана вартість725,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТонери для фотокопіювальної техніки
Ім'я:Леонова Тетяна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380577398102 Веб сайт: ЄДРПОУ:08571096Очікувана вартість9 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-002818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку - за кодом ДК 021:2015 – 30120000-6 (Картриджі для Canon iR1435)
Оголошено5 серп. 10:49
Прийом пропозицій5 серп. 10:49 – 14 серп. 12:00Очікувана вартість305 900,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-000603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТонер, магнітний вал, фотобарабан
Очікувана вартість5 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-009634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТонер для картриджа SCC МРТ-7; 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість7 540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-31-009354-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартриджі з тонером та тонери для фотокопіювальної техніки.
Очікувана вартість2 559,60 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-22-005711-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТонер CANON C-EXV42
Очікувана вартість1 562,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-008557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТонери, тонер +чип, тонер-картриджі, драм-картриджі, картриджі, картриджі струменеві, ємність для відпрацьованого чорнила, майстер плівки, вали первинного заряду, дозуючі та ущільнюючі леза, вали магнітні, фотобарабани та чип фотобарабану, принт-картридж
Оголошено20 лип. 15:53
Прийом пропозицій20 лип. 15:53 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість720 101,06 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-20-007526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку(Тонер Patron HP №360)
Очікувана вартість755,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-008092-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТонер для принтера; 30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Очікувана вартість3 480,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-002760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку - за кодом ДК 021:2015 – 30120000-6 (Картриджі для Canon iR2425)
Оголошено14 лип. 10:50
Прийом пропозицій14 лип. 10:50 – 22 лип. 12:00Очікувана вартість423 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-004900-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТонери до картриджів (зг. СЗ вх. №467 інженера-програміста Неп'юка В.)
Очікувана вартість12 720,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-005115-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТонер-картридж
Ім'я:Лашко Анна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380508381585 Веб сайт: ЄДРПОУ:00388168Очікувана вартість65 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-002890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (30124000-4 - Частини та приладдя до офісної техніки; 30124300-7 - Барабани для офісної техніки; 30125120-8 - Тонери для фотокопіювальної техніки; 30124000-4 - Частини та приладдя до офісної техніки; 30125000-1 - Частини та приладдя до
фотокопіювальних апаратів; 30125100-2 - Картриджі з тонером) Ім'я:Купрін Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Очікувана вартість68 834,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-29-012466-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТонер до принтера
Очікувана вартість260,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-011614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВитратні матеріали для друку
Ім'я:Чирук Інна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263770 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено24 черв. 16:18
Прийом пропозицій24 черв. 16:18 – 6 лип. 10:00Очікувана вартість399 485,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-23-002667-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку(Фотобарабан,тонер)
Очікувана вартість1 095,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-003300-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТонер – код за ЄЗС ДК 021:2015 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Оголошено19 черв. 10:46
Прийом пропозицій19 черв. 10:46 – 27 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість104 106,00 грн
з ПДВЗавершена