Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30125110-5»

  • ID: UA-2026-08-26-004160-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    тонери Konica Minolta ТN613К, ТN613М, TN613C, ТN613Y

    Ім'я:
    Олексій Шост
    E-mail: [email protected] Телефон: +380978475087 ЄДРПОУ:
    02139133
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    37 727,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-24-007144-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тонери для лазерних принтерів/факсів

    Ім'я:
    Чумак Дмитро Володимирович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380472306246 ЄДРПОУ:
    07742822
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-21-005039-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тонер для принтеру

    ЄДРПОУ:
    26630891
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    61 987,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-19-005086-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Витратні матеріали та комплектуючі до принтерів

    Ім'я:
    Жміковський Юрій Степанович
    E-mail: [email protected] Телефон: +380322615803 Факс:
    +380322615810
    ЄДРПОУ:
    35775334
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    14 970,00 грн

    з ПДВ
    Підписання форми оголошення звіту КЕП

  • ID: UA-2026-08-18-004559-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Тонери, картридж)

    Ім'я:
    Сорокун Оксана Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380996673110 Факс:
    +380412430810
    Веб сайт:
    https://zhokl.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    01991406
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    18 серп. 11:53

    Прийом пропозицій
    18 серп. 11:53 – 26 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    50 833,33 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-17-006816-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    тонери для лазерних принтерів/факсів

    Ім'я:
    Світлана Герчак
    E-mail: [email protected] Телефон: +380680463225 ЄДРПОУ:
    44080682
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    5 000,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-11-000169-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 "30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку" (Витратні матеріали та ресурсні вузли для багатофункціональних пристроїв)

    Ім'я:
    Яна Пустовєтова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445948624 Веб сайт:
    https://www.gpee.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    43068454
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    11 серп. 08:16

    Прийом пропозицій
    11 серп. 08:16 – 19 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    681 600,00 грн

    без ПДВ
    Пропозиції розглянуто

  • ID: UA-2026-08-10-005174-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тонер Canon

    Ім'я:
    Галина Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678365109 Веб сайт:
    https://dnzbpl.jimdofree.com
    ЄДРПОУ:
    39258575
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    250,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-004957-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тонер Xerox

    Ім'я:
    Галина Дмитрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380678365109 Веб сайт:
    https://dnzbpl.jimdofree.com
    ЄДРПОУ:
    39258575
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-10-003926-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    TN227K Тонер чорний до C257i; TN227Y Тонер жовтий до C257i; TN227М Тонер червоний до C257i; TN227С Тонер синій до C257i

    Ім'я:
    Галина Чала
    E-mail: [email protected] Телефон: +380573415520 Веб сайт:
    https://merefaotg.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04058692
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    23 050,04 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-004956-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тонер

    Ім'я:
    Світлана Коріновська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969562281 ЄДРПОУ:
    44074511
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-07-004531-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тонер

    Ім'я:
    Світлана Коріновська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380969562281 ЄДРПОУ:
    44074511
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-05-002470-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Картридж

    Ім'я:
    Мирослава Хаврун
    E-mail: [email protected] Телефон: +380507273895 Веб сайт:
    https://krzgromada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04325940
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    600,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-04-003217-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Тонери, картридж)

    Ім'я:
    Сорокун Оксана Вікторівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380996673110 Факс:
    +380412430810
    Веб сайт:
    https://zhokl.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    01991406
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    4 серп. 11:17

    Прийом пропозицій
    4 серп. 11:17 – 12 серп. 09:00
    Очікувана вартість

    50 833,33 грн

    без ПДВ
    Закупівля не відбулась

  • ID: UA-2026-07-31-007072-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Тонери0

    Ім'я:
    Сушко Валентина Нарцизівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442344176 ЄДРПОУ:
    02224548
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 лип. 15:13

    Прийом пропозицій
    31 лип. 15:13 – 10 серп. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    15 000,00 грн

    без ПДВ
    Завершена

  • ID: UA-2026-07-30-007502-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Товар - код CPV 30120000-6 по ДК 021:2015 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Витратні матеріали та ЗІП до копіювальних апаратів). ПЗ - 9.151

    Ім'я:
    Савін Сергій Олександрович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт:
    http://www.sunpp.mk.ua
    ЄДРПОУ:
    20915546
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    30 лип. 15:05

    Прийом пропозицій
    30 лип. 15:05 – 7 серп. 10:00
    Очікувана вартість

    703 753,55 грн

    без ПДВ
    Кваліфікація

  • ID: UA-2026-07-24-002615-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    ДК 021:2015 "30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку" (Витратні матеріали та ресурсні вузли для багатофункціональних пристроїв)

    Ім'я:
    Яна Пустовєтова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445948624 Веб сайт:
    https://www.gpee.com.ua/
    ЄДРПОУ:
    43068454
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    24 лип. 10:50

    Прийом пропозицій
    24 лип. 10:50 – 1 серп. 08:00
    Очікувана вартість

    681 600,00 грн

    без ПДВ
    Скасована

  • ID: UA-2026-07-23-010310-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку

    Ім'я:
    Юлія Нагорна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380975650091 Веб сайт:
    https://gnivan-miskrada.gov.ua/
    ЄДРПОУ:
    04326075
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 011,68 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-23-000727-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Тонер до принтера

    Ім'я:
    Бородовська Оксана Анатоліївна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380384540514 Факс:
    +380384540244
    ЄДРПОУ:
    14151820
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    440,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-07-20-008557-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Тонери, тонер +чип, тонер-картриджі, драм-картриджі, картриджі, картриджі струменеві, ємність для відпрацьованого чорнила, майстер плівки, вали первинного заряду, дозуючі та ущільнюючі леза, вали магнітні, фотобарабани та чип фотобарабану, принт-картридж

    Ім'я:
    Кучма Дар'я
    E-mail: [email protected] Телефон: 380677603975 ЄДРПОУ:
    05408289
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    20 лип. 15:53

    Прийом пропозицій
    20 лип. 15:53 – 28 лип. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    720 101,06 грн

    без ПДВ
    Завершена

1 2 3 .. 127 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro