Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30125100-2»
-
ID: UA-2026-09-04-008037-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКартридж Canon 070H
Оголошено4 вер. 13:51
Прийом пропозицій10 вер. 12:00 – 15 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-09-03-013324-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКартриджі (код за ДК 021:2015 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
Оголошено3 вер. 16:43
Прийом пропозицій3 вер. 16:43 – 19 вер. 18:00 -
ID: UA-2026-09-01-009679-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКартриджі для друкарської техніки
Ім'я:Захарченко Ірина ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:14309787Оголошено1 вер. 16:16
Прийом пропозицій1 вер. 16:16 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-008108-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015 – 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Запчастини для ремонту друкарської техніки)
Оголошено31 серп. 15:14
Прийом пропозицій31 серп. 15:14 – 11 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-001769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку, згідно коду ДК 021:2015 : 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Оголошено31 серп. 10:31
Прийом пропозицій31 серп. 10:31 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-04-011026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТонери для САNON С-ЕХV1008
Очікувана вартість20 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-04-009752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартридж, 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку за ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник
Ім'я:Тетяна СамчукE-mail: [email protected] Телефон: +380961554646, +380636861543 ЄДРПОУ:42789094Очікувана вартість1 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-013838-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартриджі для принтера Kyocera
Ім'я:Андрій КонстантіновE-mail: [email protected] Телефон: +380503671552 Веб сайт: ЄДРПОУ:32984271Очікувана вартість28 032,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-008873-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТонер-картридж
Очікувана вартість1 100,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-003248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Очікувана вартість2 063,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014533-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартриджі для принтерів
Очікувана вартість14 706,36 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-014099-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектуючі та витратні матеріали до оргтехніки
Очікувана вартість72 420,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-003270-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартриджи (30125100-2 Картриджі з тонером)
Очікувана вартість32 248,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-002772-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 (CPV) : 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Картридж Canon 725)
Очікувана вартість1 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-011063-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартридж Epson WF-5690 (C13T865140) Black
Очікувана вартість16 560,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-007785-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30125100-2 - Картриджі з тонером
Очікувана вартість450,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартридж Brother TN-2320 VIRGIN, за кодом ДК 021:2015 (CPV)- 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Очікувана вартість2 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-006404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системикатрідж
Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-002805-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (картридж)
Ім'я:Бондаренко Ірина ВалентинівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380664876095 ЄДРПОУ:13749863Очікувана вартість1 850,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-000909-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартридж для БФП BP5100DN
Ім'я:Акуліна Марина ОлегівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544642644 Факс:+380544622082ЄДРПОУ:04389940Очікувана вартість2 540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro