Zakupivli.Pro logo
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
  • Пн - Пт, 8:00 - 19:00
  • +38 067 827 00 11
  • +38 050 827 00 11
  • +38 063 827 00 11
  • zakupaiko logo

    АІ-помічник Закупайко

    Цілодобово

  • Напишіть нам
Наші сервіси

Всі сервіси компанії

  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Ukr
  • Українська
  • English
Увійти до кабінету
Зареєструватись
Контакти
  • +38 067 827 00 11
Навчання
  • Державним замовникам
  • Постачальникам
  • Комерційним замовникам
  • Учасникам аукціонів
  • Організаторам аукціонів
Наші сервіси
  • Prozorro

    Державні закупівлі

  • Prozorro Market

    Закупівлі без тендеру

  • Комерційні тендери

    Комерційні закупівлі

  • Prozorro.Продажі

    Аукціони

  • Вчасно

    Електронний документообіг

Про нас
Увійти до кабінету
Зареєструватись
English
  • Державні закупівлі Держзакупівлі
  • Комерційні закупівлі
  • Аукціони
  • Всі закупівлі
  • Плани закупівель
  • Підписані контракти
Prozorro logo Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO

Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30125000-1»

  • ID: UA-2026-09-01-009679-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Картриджі для друкарської техніки

    Ім'я:
    Захарченко Ірина Володимирівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380503847607 ЄДРПОУ:
    14309787
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    1 вер. 16:16

    Прийом пропозицій
    1 вер. 16:16 – 17 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    89 830,77 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    14 дн. 12 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008450-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Блок фотоциліндру

    Ім'я:
    Ірина Копченко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380669250167 Веб сайт:
    http://dduvs.in.ua/
    ЄДРПОУ:
    08571446
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:36

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:36 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    31 918,61 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 2 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-008108-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Код ДК 021:2015 – 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Запчастини для ремонту друкарської техніки)

    Ім'я:
    Дятченко Ганна Олександрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380501005404 ЄДРПОУ:
    00130926
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 15:14

    Прийом пропозицій
    31 серп. 15:14 – 11 вер. 10:00
    Очікувана вартість

    129 844,81 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    8 дн. 12 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-31-001769-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку, згідно коду ДК 021:2015 : 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку

    Ім'я:
    Марина Коновалова
    E-mail: [email protected] Телефон: +380631042822 ЄДРПОУ:
    42206328
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    31 серп. 10:31

    Прийом пропозицій
    31 серп. 10:31 – 8 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    1 310 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    5 дн. 2 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-28-003259-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    спрощена закупівля

    Периферійні витратні матеріали

    Ім'я:
    Дмитро Ахатов
    E-mail: [email protected] Телефон: +380666363600 ЄДРПОУ:
    26637864
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    28 серп. 11:13

    Прийом пропозицій
    4 вер. 11:08 – 11 вер. 11:09
    Очікувана вартість

    36 250,00 грн

    з ПДВ
    Період уточнень

    1 дн. 13 г. 52 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-012466-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Витратні матеріали та комплектуючі до багатофункціональних пристроїв (ДК 021:2015-30120000-6 «Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку»)

    Ім'я:
    Тетяна Осадча
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445967096 ЄДРПОУ:
    00034051
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 18:01

    Прийом пропозицій
    27 серп. 18:01 – 4 вер. 09:00
    Очікувана вартість

    39 640,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 11 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-27-009381-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Витратні матеріали для забезпечення сервісу друку

    Ім'я:
    Павло Кіценко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380445863324 Веб сайт:
    http://www.naftogaz.com
    ЄДРПОУ:
    20077720
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    27 серп. 15:23

    Прийом пропозицій
    27 серп. 15:23 – 4 вер. 12:00
    Очікувана вартість

    1 575 750,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    1 дн. 14 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-26-003070-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    Тонер-картриджі, драм-картриджі, картриджі з тонером – код за ЄЗС ДК 021:2015 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку

    Ім'я:
    Людмила Петрівна Червинська
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462603457 ЄДРПОУ:
    21390940
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    26 серп. 10:53

    Прийом пропозицій
    26 серп. 10:53 – 3 вер. 00:00

    Зверніть увагу!

    00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення

    Очікувана вартість

    151 808,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    2 г. 44 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-08-25-008590-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    відкриті торги з особливостями

    картриджі

    Ім'я:
    Цвєтянська Наталія Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380562367274 ЄДРПОУ:
    42261621
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Оголошено

    25 серп. 14:50

    Прийом пропозицій
    25 серп. 14:50 – 3 вер. 14:43
    Очікувана вартість

    415 000,00 грн

    без ПДВ
    Прийом пропозицій

    17 г. 28 хв.

    Детальніше
  • ID: UA-2026-09-02-014099-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Комплектуючі та витратні матеріали до оргтехніки

    Ім'я:
    Ростислав Марчук
    E-mail: [email protected] Телефон: +380979080020 Веб сайт:
    https://finmonitoring.in.ua/
    ЄДРПОУ:
    33695210
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    72 420,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-003270-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Картриджи (30125100-2 Картриджі з тонером)

    Ім'я:
    Хоменко Олександр Михайлович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380442483042 ЄДРПОУ:
    02070909
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    32 248,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-02-002772-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015 (CPV) : 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Картридж Canon 725)

    Ім'я:
    Іщук Мар'яна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380961251776 ЄДРПОУ:
    23591021
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 200,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-011063-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Картридж Epson WF-5690 (C13T865140) Black

    Ім'я:
    Ясінко Василь Васильович
    E-mail: [email protected] Телефон: 380662422417 ЄДРПОУ:
    46102173
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    16 560,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-007785-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    30125100-2 - Картриджі з тонером

    Ім'я:
    Бачинська Лариса Петрівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380671284014 ЄДРПОУ:
    04405461
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    450,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-006566-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Картридж Brother TN-2320 VIRGIN, за кодом ДК 021:2015 (CPV)- 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку

    Ім'я:
    Оксана Громко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380523370317 ЄДРПОУ:
    43912323
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 500,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-006404-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    катрідж

    Ім'я:
    Тетяна Токаренко
    E-mail: [email protected] Телефон: +380933449212 ЄДРПОУ:
    44517782
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    350,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-002805-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (картридж)

    Ім'я:
    Бондаренко Ірина Валентинівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380664876095 ЄДРПОУ:
    13749863
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 850,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-09-01-000909-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Картридж для БФП BP5100DN

    Ім'я:
    Акуліна Марина Олегівна
    E-mail: [email protected] Телефон: +380544642644 Факс:
    +380544622082
    ЄДРПОУ:
    04389940
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    2 540,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-009196-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    ДК 021:2015: 30120000-6: Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (картридж Xerox ColorWay, Black , Phaser 3020, WorkCentre 3025 (106R02773))

    Ім'я:
    Дума Тетяна Іванівна
    E-mail: [email protected] Телефон: 380991172142 ЄДРПОУ:
    20763941
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    1 050,00 грн

    без ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

  • ID: UA-2026-08-31-008744-a

    Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватись
    Закупівля без використання електронної системи

    Картриджі

    Ім'я:
    Тетяна Шумило
    E-mail: [email protected] Телефон: +380462676127 Веб сайт:
    http://pau.edu.ua
    ЄДРПОУ:
    08571788
    Всі тендери компанії

    Про цю компанію ще не залишали відгуків, зробіть це першим

    Щоб залишити відгук про компанію і подивитися її рейтинг, необхідно зареєструватись або увійти в кабінет
    Очікувана вартість

    19 500,00 грн

    з ПДВ
    Звіт офіційно опублікований в Prozorro

1 2 3 .. 500 >
Zakupivli.Pro ios Zakupivli.Pro android
  • Тарифи
  • Контакти
  • Мобільний застосунок
  • Публічна оферта
  • Регламент
  • Про майданчик
  • Навчання
  • Тренажер аукціонів
  • Інтеграція з нами
  • Політика конфіденційності
  • Тендерне законодавство
© zakupivli.pro, 2016-2026

Акредитований учасник електронної системи публічних закупівель України Prozorro