Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30124300-7»
-
ID: UA-2026-08-11-000169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 "30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку" (Витратні матеріали та ресурсні вузли для багатофункціональних пристроїв)
Оголошено11 серп. 08:16
Прийом пропозицій11 серп. 08:16 – 19 серп. 08:00Очікувана вартість681 600,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-002818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку - за кодом ДК 021:2015 – 30120000-6 (Картриджі для Canon iR1435)
Оголошено5 серп. 10:49
Прийом пропозицій5 серп. 10:49 – 14 серп. 12:00Очікувана вартість305 900,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-29-010221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВитратні матеріали до комп’ютерної техніки та оргтехніки
Ім'я:Гудкова Інна ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380997880280 Веб сайт: ЄДРПОУ:04397508Очікувана вартість7 510,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-002615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 "30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку" (Витратні матеріали та ресурсні вузли для багатофункціональних пристроїв)
Оголошено24 лип. 10:50
Прийом пропозицій24 лип. 10:50 – 1 серп. 08:00Очікувана вартість681 600,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-23-010310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Очікувана вартість2 011,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-15-007129-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Оголошено15 лип. 14:44
Прийом пропозицій21 лип. 20:00 – 24 лип. 08:00Очікувана вартість391 793,46 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-002760-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку - за кодом ДК 021:2015 – 30120000-6 (Картриджі для Canon iR2425)
Оголошено14 лип. 10:50
Прийом пропозицій14 лип. 10:50 – 22 лип. 12:00Очікувана вартість423 000,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-02-007439-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектуючі до ПК
Очікувана вартість10 608,30 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-01-002890-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (30124000-4 - Частини та приладдя до офісної техніки; 30124300-7 - Барабани для офісної техніки; 30125120-8 - Тонери для фотокопіювальної техніки; 30124000-4 - Частини та приладдя до офісної техніки; 30125000-1 - Частини та приладдя до
фотокопіювальних апаратів; 30125100-2 - Картриджі з тонером) Ім'я:Купрін Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Очікувана вартість68 834,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-002292-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляФотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Оголошено30 черв. 10:28
Прийом пропозицій6 лип. 20:00 – 9 лип. 08:00Очікувана вартість391 793,46 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-06-30-002096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотобарабан, тонер
Очікувана вартість730,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-009328-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВитратні матеріали та комплектуючі до картриджів, принтерів, багатофункціональних пристроїв (ДК 021:2015-30120000-6 «Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку»)
Оголошено12 черв. 14:49
Прийом пропозицій12 черв. 14:49 – 20 черв. 09:00Очікувана вартість2 100 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-12-001987-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВитратні матеріали та ресурсні вузли (код за ДК 021:2015 - 30120000-6 «Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку»)
Оголошено12 черв. 10:03
Прийом пропозицій12 черв. 10:03 – 20 черв. 09:42Очікувана вартість167 588,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-04-005634-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВитратні матеріали для оргтехніки (тонер-картридж, фотобарабан)
Оголошено4 черв. 12:03
Прийом пропозицій4 черв. 12:03 – 12 черв. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість192 613,50 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-000163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВитратні та інші матеріали до комп'ютерної та ортехніки
Очікувана вартість2 671,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-27-012075-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВитратні матеріали для картриджів та друкарської техніки
Оголошено27 трав. 16:16
Прийом пропозицій27 трав. 16:16 – 4 черв. 09:00Очікувана вартість31 444,72 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-012811-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (30124000-4 - Частини та приладдя до офісної техніки; 30124300-7 - Барабани для офісної техніки; 30125120-8 - Тонери для фотокопіювальної техніки; 30124000-4 - Частини та приладдя до офісної техніки; 30125000-1 - Частини та приладдя до
фотокопіювальних апаратів; 30125100-2 - Картриджі з тонером) Ім'я:Купрін Володимир ВолодимировичE-mail: [email protected] Телефон: 380442710753 ЄДРПОУ:07834530Оголошено25 трав. 16:43
Прийом пропозицій25 трав. 16:43 – 2 черв. 08:00Очікувана вартість84 392,23 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-25-000587-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧорнила WWM 490, Чип Canon G4220, Тонер HP 1505, Зарядний Вал HP 1505, Фотобарабан HP 1505, Резиновий вал HP M426dw
Очікувана вартість6 590,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-010261-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (тонер, фотобарабан, лезо дозування, вал магнітний, вал гумовий, термоплівка)
Ім'я:Побер Ярослав СергійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380522319945,380664876095 ЄДРПОУ:01995166Очікувана вартість15 702,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-003986-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКартриджі
Ім'я:Гордієнко Олена ВасилівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380957454645 Веб сайт: ЄДРПОУ:00131771Оголошено15 трав. 11:09
Прийом пропозицій15 трав. 11:09 – 25 трав. 23:00Очікувана вартість66 666,67 грн
без ПДВЗавершена