Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30124000-4»
-
ID: UA-2026-08-31-001769-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку, згідно коду ДК 021:2015 : 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Оголошено31 серп. 10:31
Прийом пропозицій31 серп. 10:31 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-08-27-009381-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВитратні матеріали для забезпечення сервісу друку
Оголошено27 серп. 15:23
Прийом пропозицій27 серп. 15:23 – 4 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-26-013691-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (картріджі з тонером, частини та приладдя до фотокопіювальних апаратів)
Очікувана вартість53 374,56 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-007146-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКомплектуючі для принтера
Очікувана вартість1 310,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-20-004362-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиСтандартний комплект для очищення принтерів
Ім'я:Дмитро КозаченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380985097800, +380501752800, +380734807400 Веб сайт: ЄДРПОУ:23399393Оголошено20 серп. 11:51
Прийом пропозицій20 серп. 11:51 – 28 серп. 08:00Очікувана вартість1 454,40 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-17-001959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЧастини та приладдя до оргтехніки
Очікувана вартість55 684,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-14-010410-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКатриджі
Очікувана вартість1 602,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-004131-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля чорнил до принтера EPSON L805
Очікувана вартість3 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-001655-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЧастини та приладдя до фотокопіювальної техніки
Оголошено12 серп. 10:07
Прийом пропозицій12 серп. 10:07 – 22 серп. 00:01Очікувана вартість507 818,33 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-11-004603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерветки для очищення комп'ютера вологі
Очікувана вартість880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 "30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку" (Витратні матеріали та ресурсні вузли для багатофункціональних пристроїв)
Оголошено11 серп. 08:16
Прийом пропозицій11 серп. 08:16 – 19 серп. 08:00Очікувана вартість681 600,00 грн
без ПДВПропозиції розглянуто -
ID: UA-2026-08-05-002818-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку - за кодом ДК 021:2015 – 30120000-6 (Картриджі для Canon iR1435)
Оголошено5 серп. 10:49
Прийом пропозицій5 серп. 10:49 – 14 серп. 12:00Очікувана вартість305 900,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-05-000603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТонер, магнітний вал, фотобарабан
Очікувана вартість5 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-010221-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВитратні матеріали до комп’ютерної техніки та оргтехніки
Ім'я:Гудкова Інна ОлексіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380997880280 Веб сайт: ЄДРПОУ:04397508Очікувана вартість7 510,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-002959-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартридж.
Очікувана вартість3 400,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-002615-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДК 021:2015 "30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку" (Витратні матеріали та ресурсні вузли для багатофункціональних пристроїв)
Оголошено24 лип. 10:50
Прийом пропозицій24 лип. 10:50 – 1 серп. 08:00Очікувана вартість681 600,00 грн
без ПДВСкасована -
ID: UA-2026-07-23-010310-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Очікувана вартість2 011,68 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-23-004159-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСерветки для очищення екранів вологі
Очікувана вартість1 025,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-008557-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТонери, тонер +чип, тонер-картриджі, драм-картриджі, картриджі, картриджі струменеві, ємність для відпрацьованого чорнила, майстер плівки, вали первинного заряду, дозуючі та ущільнюючі леза, вали магнітні, фотобарабани та чип фотобарабану, принт-картридж
Оголошено20 лип. 15:53
Прийом пропозицій20 лип. 15:53 – 28 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість720 101,06 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-16-000995-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВитратні матеріали до комп'ютерної техніки
Ім'я:Михайлов Владислав ВолодимировE-mail: [email protected] Телефон: 05425659379 Веб сайт: ЄДРПОУ:23293513Оголошено16 лип. 09:44
Прийом пропозицій16 лип. 09:44 – 24 лип. 10:00Очікувана вартість900 000,00 грн
без ПДВЗавершена