Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30122000-0»
-
ID: UA-2026-09-02-011645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПовнокольорова цифрова система друку типу Konica Minolta AccurioPrint C5065 або еквівалент
Ім'я:Анастасія МарченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380445277485 Веб сайт: ЄДРПОУ:20001823Оголошено2 вер. 16:13
Прийом пропозицій2 вер. 16:13 – 20 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-03-012572-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартридж HP 151 LJ M4003, MFP 4103 Black (3050 стр) (W1510A)
Очікувана вартість9 960,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-012095-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагатофункціональний пристрій А4 ч/б HP LJ Pro 4103dw з Wi-Fi (2Z627A)
Очікувана вартість23 990,40 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-03-011107-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагатофункціональний пристрій А4 ч/б HP LJ Pro 4103dw з Wi-Fi (2Z627A) та додатковим чорним тонер-картриджем HP 151A LJ M4003 MFP 4103 Black
Очікувана вартість33 600,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-006124-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 30120000-6 по ДК 021:2015 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (ЗІП до поліграфічної машини), згідно з РПЗ 2026: 9.1
Ім'я:Савін Сергій ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642412 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено20 лип. 14:12
Прийом пропозицій20 лип. 14:12 – 5 серп. 10:00Очікувана вартість114 015,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-27-000316-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЛазерний принтер для Хмельницької школи мистецтв "Озерна"
Очікувана вартість13 999,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-005792-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПристрій для друку багатофункціональний А4 Canon MF463dw Wi-Fi
Очікувана вартість59 985,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-001412-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиТовар - код CPV 30120000-6 по ДК 021:2015 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (ЗІП до поліграфічної машини). РПЗ - 9.1.
Ім'я:Франко Юрій АркадійовичE-mail: [email protected] Телефон: 380513642177 Веб сайт: ЄДРПОУ:20915546Оголошено20 трав. 09:48
Прийом пропозицій20 трав. 09:48 – 2 черв. 10:00Очікувана вартість114 015,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-04-01-005309-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (тонер,картридж)
Очікувана вартість1 950,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-24-013323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБФП та принтери. ДК 021:2015 30120000 - 6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для друку.
Очікувана вартість36 018,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-23-004946-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТуба з тонером для Canon iR-C3025i (C-EXV54) Black
Очікувана вартість2 812,50 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-12-009703-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагатофункціональні пристрої та комплектуючі
Ім'я:Мельнікова Інна ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380445733159 Факс:+380671456660ЄДРПОУ:38196712Очікувана вартість99 210,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-26-005766-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Очікувана вартість60 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-09-021102-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (код ДК 021:2015: 30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку)
Очікувана вартість69 887,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-09-002203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБФПCanon MF3010 (+2картріджі)
Ім'я:Пшиворський Ярослав ОлександровичE-mail: [email protected] Телефон: +380686686405 ЄДРПОУ:05463294Очікувана вартість14 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-08-016531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОфісна техніка для офсетного друку
Очікувана вартість13 630,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-12-03-001189-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Очікувана вартість52 375,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-10-012506-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагатофункціональний функціональний пристрій CANON - (ДК:30122000-0 - Офісна техніка для офсетного друку) Місцезнаходження: 45626, ВОЛИНСЬКА ОБЛ., ЛУЦЬКИЙ РАЙОН, СЕЛИЩЕ МІСЬКОГО ТИПУ РОКИНІ, ВУЛИЦЯ НАУКОВА, БУДИНОК 1 Категорія замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами,
організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі, за наявності однієї з таких ознак: юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів. Вид закупівлі: договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Відповідно до частини третьої статті 3 Закону України про публічні закупівлі, у разі здійснення таких закупівель без використання електронної системи закупівель замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Очікувана вартість12 302,33 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-06-007714-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОргтехніка (офісна техніка для офсетного друку)
Очікувана вартість41 288,52 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-05-003353-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівлябагатофункціональний принтер (HP LaserJet Pro 4103FDW)
Ім'я:Коваленко Олександр ВасильовичE-mail: [email protected] Телефон: +380573702079 Факс:+380573702079ЄДРПОУ:07811701Оголошено5 лист. 2025 10:39
Прийом пропозицій11 лист. 2025 10:44 – 14 лист. 2025 10:44Очікувана вартість24 500,00 грн
з ПДВЗавершена