Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30121300-6»
-
ID: UA-2026-08-27-012251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагатофункціональні пристрої
Оголошено27 серп. 17:30
Прийом пропозицій27 серп. 17:30 – 4 вер. 00:01 -
ID: UA-2026-08-27-000069-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляБагатофункціональні пристрої
Оголошено27 серп. 03:48
Прийом пропозицій2 вер. 10:00 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-28-005573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка фарбована до матричного принтера. (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість2 350,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-012906-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагатофункціональний пристрій
Оголошено25 серп. 17:16
Прийом пропозицій25 серп. 17:16 – 2 вер. 00:01Очікувана вартість80 022,64 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-18-012239-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагатофункціональні пристрої
Оголошено18 серп. 16:54
Прийом пропозицій18 серп. 16:54 – 26 серп. 00:01Очікувана вартість566 822,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-17-005747-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагатофункціональні пристрої
Очікувана вартість44 184,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-000593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагатофункціональний пристрій CANON i-SENSYS MF461dw
Очікувана вартість18 980,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-008864-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПринтер Canon i-SENSYS LBP-122dw
Очікувана вартість10 583,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-11-000646-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗакупівля БФП Canon i-SENSYS MF461 DW
Очікувана вартість79 996,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-003101-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКод ДК 021:2015–30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Багатофункціональні пристрої)
Оголошено4 серп. 11:04
Прийом пропозицій4 серп. 11:04 – 12 серп. 10:00Очікувана вартість1 052 225,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-08-03-009707-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагатофункціональні пристрої згідно коду ДК 021:2015:30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Оголошено3 серп. 16:12
Прийом пропозицій3 серп. 16:12 – 11 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість58 750,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-23-009173-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСтрічка фарбована до матричного принтера. (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість2 350,20 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-07-003522-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015:30120000-6 - Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Ім'я:Мартинюк Людмила ВолодимирівнаE-mail: [email protected] Телефон: ,380975778474 ЄДРПОУ:03195412Очікувана вартість24 887,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-06-007406-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБФП
Очікувана вартість25 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-002203-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБФП Хerox В1022 АЗ (В1022V_B), Картридж Хerox В1022/В1025
Очікувана вартість28 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-001626-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагатофункційний пристрій Epson M3170 з WiFi код за ДК 021:2015 30121300-6
Ім'я:Гловачевський Назар РомановичE-mail: [email protected] Телефон: +380985866995 ЄДРПОУ:04372187Очікувана вартість20 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-22-007605-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКод ДК 021: 2015 - 30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку (Canon image Runner 2425i II (мер. принтер/копір/сканер/автоподавач + С-EXV60 toner black для Canon iR2425/2425i, багатофунуціональний пристрій Canon I-Sensys MF 3010 + 2 картриджі 725)
Очікувана вартість85 540,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-007551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрам картридж, тонер (30120000-6 "Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку")
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість4 180,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-002267-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагатофункціональні пристрої
Оголошено19 черв. 10:13
Прийом пропозицій19 черв. 10:13 – 27 черв. 00:01Очікувана вартість76 601,67 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-15-012718-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБагатофункціональні пристрої
Оголошено15 черв. 17:35
Прийом пропозицій15 черв. 17:35 – 23 черв. 00:01Очікувана вартість119 826,88 грн
з ПДВЗавершена