Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30121200-5»
-
ID: UA-2026-08-31-001483-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотокопіювальне обладнання
Очікувана вартість16 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-19-002275-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартриджі
Очікувана вартість10 945,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-24-011614-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВитратні матеріали для друку
Ім'я:Чирук Інна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263770 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено24 черв. 16:18
Прийом пропозицій24 черв. 16:18 – 6 лип. 10:00Очікувана вартість399 485,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-19-007551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрам картридж, тонер (30120000-6 "Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку")
Ім'я:Клименок Ірина В'ячеславівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380464143259 ЄДРПОУ:26493974Очікувана вартість4 180,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-16-012892-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКонтейнер з чорнилом
Ім'я:Галина МиргородськаE-mail: [email protected] Телефон: +380536321553 Веб сайт: ЄДРПОУ:04382895Очікувана вартість1 500,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-12-005566-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПринтер, БФП
Ім'я:Фістер Дмитро МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380444566028 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417035Очікувана вартість22 543,02 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-004860-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиВитратні матеріали для друку
Ім'я:Чирук Інна ІванівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263770 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено9 черв. 11:38
Прийом пропозицій9 черв. 11:38 – 18 черв. 10:00Очікувана вартість377 276,25 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-22-001201-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотоловушка Suntek
Очікувана вартість13 600,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-15-002625-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДрукуючі головки та тонер
Очікувана вартість7 329,06 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-12-014323-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартриджи, тонери, контейнери з чорнилом
Ім'я:Юсина Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975906553 Веб сайт: ЄДРПОУ:08803715Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-07-009816-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Оголошено7 трав. 14:43
Прийом пропозицій7 трав. 14:43 – 15 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість78 236,70 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-31-005255-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Очікувана вартість41 357,39 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-03-10-011026-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Оголошено10 бер. 15:19
Прийом пропозицій10 бер. 15:19 – 18 бер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість34 464,50 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-02-18-010752-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Оголошено18 лют. 15:14
Прийом пропозицій18 лют. 15:14 – 26 лют. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість77 686,76 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-01-29-001248-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиВитратні матеріали для оргтехніки
Очікувана вартість36 118,86 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-01-21-000598-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Оголошено21 січ. 08:57
Прийом пропозицій21 січ. 08:57 – 29 січ. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість93 923,13 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-26-008046-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКартриджи, тонери
Ім'я:Юсина Ірина СергіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380975906553 Веб сайт: ЄДРПОУ:08803715Очікувана вартістьне визначено
Звіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-20-002974-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30120000-6 – Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Оголошено20 лист. 2025 10:25
Прийом пропозицій20 лист. 2025 10:25 – 30 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість65 913,59 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-10-012567-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Оголошено10 лист. 2025 15:50
Прийом пропозицій10 лист. 2025 15:50 – 18 лист. 2025 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість19 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2025-11-10-012155-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
Очікувана вартість10 650,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro