Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30100000-0»
-
ID: UA-2026-09-03-005252-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїВитратні матеріали для друкуючих пристроїв
Оголошено3 вер. 11:55
Прийом пропозицій3 вер. 11:55 – 8 вер. 06:00 -
ID: UA-2026-09-03-004405-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїОфісне устаткування та приладдя різне
Оголошено3 вер. 11:29
Прийом пропозицій3 вер. 11:29 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-003527-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКонверти С4 та С5
Ім'я:Владімірова Віктория МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380442818595 ЄДРПОУ:34732331Оголошено3 вер. 11:00
Прийом пропозицій9 вер. 09:00 – 15 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-03-003469-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 –30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне (папір офісний Maestro Standard+ A4 80 г/м² СIE 161% клас B)
Оголошено3 вер. 10:59
Прийом пропозицій3 вер. 10:59 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-003334-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПапір офісний А4
Оголошено3 вер. 10:54
Прийом пропозицій3 вер. 10:54 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-002810-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКанцелярське приладдя
Оголошено3 вер. 10:34
Прийом пропозицій9 вер. 11:00 – 17 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-03-002642-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПапір офісний, форматний
Ім'я:Кириченко Олександр МиколайовичE-mail: [email protected] Телефон: +380669825115 ЄДРПОУ:24976272Оголошено3 вер. 10:32
Прийом пропозицій3 вер. 10:32 – 8 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-001908-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПапір офісний, форматний
Оголошено3 вер. 10:06
Прийом пропозицій3 вер. 10:06 – 9 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-001819-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляТонер-картридж
Оголошено3 вер. 10:00
Прийом пропозицій9 вер. 00:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-03-001337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїВитратні матеріали для друкуючих пристроїв; Витратні матеріали для друкуючих пристроїв
Оголошено3 вер. 09:42
Прийом пропозицій3 вер. 09:42 – 8 вер. 08:00 -
ID: UA-2026-09-03-000855-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКонверт поштовий C5 (162х229 мм), з вн. запечатуванням.
Оголошено3 вер. 09:19
Прийом пропозицій3 вер. 09:19 – 8 вер. 07:00 -
ID: UA-2026-09-02-013880-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиДодаткові модулі для внутрішніх поштоматів (з установкою та обслуговуванням)
Оголошено2 вер. 19:20
Прийом пропозицій2 вер. 19:20 – 18 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-013402-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЗнищувач документів
Оголошено2 вер. 17:50
Прийом пропозицій2 вер. 17:50 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-013070-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляОфісне устаткування та приладдя різне (канцелярські товари)
Оголошено2 вер. 17:12
Прийом пропозицій8 вер. 16:00 – 11 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-012832-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФотопапір
Оголошено2 вер. 16:57
Прийом пропозицій2 вер. 16:57 – 18 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012696-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїКонверти поштові для місцевих загальних судів Херсонської області
Оголошено2 вер. 16:54
Прийом пропозицій2 вер. 16:54 – 7 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012337-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПапір А4
Оголошено2 вер. 16:36
Прийом пропозицій8 вер. 00:00 – 11 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-02-012318-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїШредер (знищувач документів)
Ім'я:Скрицька Людмила МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459462700 Факс:+380459462700Веб сайт: ЄДРПОУ:04054820Оголошено2 вер. 16:38
Прийом пропозицій2 вер. 16:38 – 7 вер. 14:00 -
ID: UA-2026-09-02-011645-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиПовнокольорова цифрова система друку типу Konica Minolta AccurioPrint C5065 або еквівалент
Ім'я:Анастасія МарченкоE-mail: [email protected] Телефон: +380445277485 Веб сайт: ЄДРПОУ:20001823Оголошено2 вер. 16:13
Прийом пропозицій2 вер. 16:13 – 20 вер. 17:00 -
ID: UA-2026-09-02-011106-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПапір офісний, форматний
Оголошено2 вер. 16:09
Прийом пропозицій2 вер. 16:09 – 7 вер. 10:00