Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «30000000-9»
-
ID: UA-2026-09-06-000489-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПапір офісний, форматний
Оголошено6 вер. 18:58
Прийом пропозицій6 вер. 18:58 – 10 вер. 09:00 -
ID: UA-2026-09-06-000404-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїОфісне устаткування та приладдя різне
Ім'я:Орлова Ганна ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380487237311 Факс:+380487237311ЄДРПОУ:02219783Оголошено6 вер. 17:18
Прийом пропозицій6 вер. 17:18 – 10 вер. 17:18 -
ID: UA-2026-09-06-000376-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНоутбуки HP 255R G10 (B9YQ13ET) у складі з операційною системою Windows, сумкою та маніпулятором типу миша, згідно ДК 021:2015–30210000-4 “Машини для обробки даних (апаратна частина)”, за КЕКВ 3110
Оголошено6 вер. 16:47
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-06-000369-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїМонітор
Оголошено6 вер. 17:37
Прийом пропозицій6 вер. 17:37 – 9 вер. 06:00 -
ID: UA-2026-09-06-000268-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляДК 021:2015 30230000-0 Комп'ютерне обладнання
Оголошено6 вер. 14:42
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 12 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-06-000251-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляноутбуки
Оголошено6 вер. 14:21
Прийом пропозицій10 вер. 22:12 – 15 вер. 22:13 -
ID: UA-2026-09-06-000144-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїНакопичувач USB Transcend 64 Гб JetFlash 700 Black (TS64GJF700); Монітор 31.5" Samsung Odyssey G5 S32CG550; Монітор Samsung 34" Odyssey Gaming G55T (LC34G55TWWIXUA).
Оголошено6 вер. 12:10
Прийом пропозицій6 вер. 12:10 – 9 вер. 12:09 -
ID: UA-2026-09-06-000109-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПланшет Samsung Galaxy Tab S10 FE+ 5G 8/128GB Gray (SM-X626BZAREUC); Сканер Epson WorkForce DS-770II (B11B262401)
Оголошено6 вер. 11:26
Прийом пропозицій6 вер. 11:26 – 9 вер. 11:24 -
ID: UA-2026-09-06-000045-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015 30190000-7 - Офісне устаткування та приладдя різне (конверти поштові формату C5 (162х229 мм), пакети поштові формату B4 (250х353 мм)
Оголошено6 вер. 10:08
Прийом пропозицій6 вер. 10:08 – 10 вер. 09:44 -
ID: UA-2026-09-05-000663-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляНоутбук з операційною системою Windows 11 Pro
Оголошено5 вер. 21:00
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 15 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-05-000638-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїДК 021:2015: 30230000-0 — Комп'ютерне обладнання (3D-принтери)
Оголошено5 вер. 20:18
Прийом пропозицій5 вер. 20:18 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000583-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїНакопичувачі 64 Гб USB 3.2 Gen 1 Type-A
Ім'я:Єсауленко Анатолій ВікторовичE-mail: [email protected] Телефон: 380962949917 Факс:(057)93-81-84, 93-81-03ЄДРПОУ:33290660Оголошено5 вер. 18:41
Прийом пропозицій5 вер. 18:41 – 10 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000551-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляВитратні матеріали для лазерних та струменевих принтерів
Оголошено5 вер. 17:46
Прийом пропозицій11 вер. 23:00 – 19 вер. 23:00 -
ID: UA-2026-09-05-000537-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПапір офісний, форматний
Оголошено5 вер. 17:25
Прийом пропозицій5 вер. 17:25 – 10 вер. 11:11 -
ID: UA-2026-09-05-000524-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКомп’ютерне обладнання (Зовнішні жорсткі диски)
Оголошено5 вер. 17:11
Прийом пропозицій5 вер. 17:11 – 21 вер. 16:11 -
ID: UA-2026-09-05-000481-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляКомп'ютерне обладнання
Оголошено5 вер. 15:47
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000477-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїПодовжувач на котушці 3х2,5мм2 25 м
Оголошено5 вер. 15:51
Прийом пропозицій5 вер. 15:51 – 14 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
-
ID: UA-2026-09-05-000454-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляПапір офісний А-4 Maestro Standart+80г/м2 В класа (500 арк.) білий або еквівалент, 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Оголошено5 вер. 14:59
Прийом пропозицій10 вер. 14:46 – 15 вер. 14:46 -
ID: UA-2026-09-05-000450-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗапит ціни пропозиціїБагатофункціональний пристрій Epson EcoTank L3251 з WiFi
Оголошено5 вер. 15:57
Прийом пропозицій5 вер. 15:57 – 10 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-05-000438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьспрощена закупівляМашини для обробки даних (апаратна частина) (ноутбуки)
Оголошено5 вер. 14:46
Прийом пропозицій10 вер. 00:00 – 15 вер. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення