Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24965000-6»
-
ID: UA-2026-08-24-001079-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКазеін (вироби медичного призначення)
Очікувана вартість3 611,70 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-12-006806-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФерменти
Очікувана вартість19 922,76 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-07-010647-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015;24960000-1 Хімічна продукція різна
Ім'я:Софія Євгенівна ГулаE-mail: [email protected] Телефон: +380972610381 Веб сайт: ЄДРПОУ:02001328Очікувана вартість812,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-28-006165-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрипсин - EDTA 1X, без кальцію, без магнію, без фенолу червоного, 100 мл, кат. № L0940-100 (BioWest, Франція)
Очікувана вартість2 652,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-30-014143-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКаталаза
Оголошено30 черв. 17:24
Прийом пропозицій30 черв. 17:24 – 8 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість7 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-16-003508-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиДК 021:2015 код 24965000-6 Ферменти (Азопірамова проба (24960000-1))
Очікувана вартість22 630,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-26-003869-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеагент для зниження викидів оксидів азоту AdBlue
Оголошено26 трав. 11:01
Прийом пропозицій26 трав. 11:01 – 3 черв. 00:01Очікувана вартість660 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-25-010020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічна продукція різна
Очікувана вартість14 400,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-20-012616-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиТрипсин - EDTA 1Х, без кальцію, без магнію, без фенолу червоного, 100 мл, кат.№ L0940-100 (BioWest,Франція)
Очікувана вартість648,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-05-14-014262-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеагент для зниження викидів оксидів азоту AdBlue
Оголошено14 трав. 17:51
Прийом пропозицій14 трав. 17:51 – 22 трав. 00:01Очікувана вартість660 000,00 грн
з ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-05-04-006589-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАцетилхолінестераза (з електричного вугра), тип V-S, ліофілізований порошок, ≥ 1000 од/мг білка, 500 одиниць
Оголошено4 трав. 13:19
Прийом пропозицій4 трав. 13:19 – 12 трав. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість12 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-06-007664-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічна продукція
Оголошено6 бер. 14:00
Прийом пропозицій6 бер. 14:00 – 15 бер. 00:01Очікувана вартість1 238 261,10 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-03-05-005499-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічна продукція
Оголошено5 бер. 11:59
Прийом пропозицій5 бер. 11:59 – 13 бер. 00:01Очікувана вартість1 332 658,20 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-02-23-001044-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОмивач зимовий
Очікувана вартість649,98 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-02-16-012571-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПромивний розчин та контроль гематологічний
Очікувана вартість4 855,20 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-26-002057-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічна продукція різна
Очікувана вартість8 263,61 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-04-013732-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічна продукція різна (Миколаївська філія)
Очікувана вартість39 828,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-11-03-010925-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічна продукція різна (Миколаївська філія)
Очікувана вартість1 606,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-10-30-005690-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиКОЛАГЕНАЗА тип 4 Cls-4 порошок// Collagenase Type 4 Cls-4 № LS004186 (Worthington США), 100мг
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість4 236,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2025-09-19-005843-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРозчин Версена 400 мл. Україна;
Ім'я:Назарова Олена ВікторівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380503613161 Веб сайт: ЄДРПОУ:05417093Очікувана вартість350,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro