Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24963000-2»
-
ID: UA-2026-09-02-002770-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеретворювач іржі Piton 400 мл прозорий
Очікувана вартість24 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-24-001096-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеретворюач іржі 0,9 л ХТ
Очікувана вартість700,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-18-008195-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи1651: Антикорозійні засоби (ДПСЗ, Київ)
Очікувана вартість1 773,84 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-17-011219-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини та матеріали для ремонту автомобільного транспорту (ДК 021:2015: 24960000-1 – Хімічна продукція різна)
Очікувана вартість420,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-008494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтифриз, герметик прокладок та для двохтактних двигунів
Очікувана вартість25 899,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-04-005593-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПеретворювач іржі антикор 0,95 кг ЗЕБРА
Очікувана вартість114,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-007314-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системи24963000-2 Антикорозійні засоби
Ім'я:Коваленко Лілія ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380966217803 ЄДРПОУ:44145372Очікувана вартість140,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-29-002977-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями26Т-588_24960000-1 Хімічна продукція різна (Технічний миючий засіб)
Оголошено29 лип. 11:01
Прийом пропозицій29 лип. 11:01 – 6 серп. 15:00Очікувана вартість1 245 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-07-27-003882-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтикорозійний засіб WD-40 100мм(ДК 021:2015:24960000-1 Хімічна продукція різна)
Очікувана вартість235,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-24-008452-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРідина для промивання тілообмінників, системи опалення та охолодження MASTER BOILER POWER (або еквівалент)
Ім'я:Козуб Олена ЛеонідівнаE-mail: [email protected] Телефон: 380504258868 Веб сайт: ЄДРПОУ:13711949Оголошено24 лип. 15:13
Прийом пропозицій24 лип. 15:13 – 3 серп. 17:00Очікувана вартість143 550,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-002231-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиСВОД-РВН PROFESSIONAL, концентрат для калориферів, 5 л
Ім'я:Озерняк Олена МихайлівнаE-mail: [email protected] Телефон: 0487801539 Веб сайт: ЄДРПОУ:02224643Очікувана вартість3 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-005432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОчисник
Очікувана вартість1 460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-17-002978-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтикорозійний засіб Mannol М-40 400 мл.
Очікувана вартість146,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-008083-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиперетворювач іржі
Очікувана вартість94,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-14-002531-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиБагатофункціональний антикорозійний засіб 400мл
Очікувана вартість360,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-006487-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнгібітор корозії
Ім'я:Білоус Ольга АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено9 лип. 13:59
Прийом пропозицій9 лип. 13:59 – 20 лип. 14:00Очікувана вартість2 940 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-06-30-015715-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиУніверсальна смазка 400мл. WD-40
Очікувана вартість195,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-19-008536-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтикорозійний засіб WD-40 200мм(ДК 021:2015:24960000-1 Хімічна продукція різна)
Очікувана вартість315,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-09-005910-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиАвтохімія
Ім'я:Павлушкова Ірина ВіталіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380501602636 Веб сайт: ЄДРПОУ:21560045Оголошено9 черв. 12:17
Прийом пропозицій9 черв. 12:17 – 17 черв. 23:00Очікувана вартість3 742 100,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-05-29-003065-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиІнгібітор корозії
Ім'я:Білоус Ольга АнатоліївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380384263800 Веб сайт: ЄДРПОУ:21313677Оголошено29 трав. 11:15
Прийом пропозицій29 трав. 11:15 – 9 черв. 09:00Очікувана вартість3 427 200,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась