Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24962000-5»
-
ID: UA-2026-08-20-004464-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24960000-1 Хімічна продукція різна
Оголошено20 серп. 11:42
Прийом пропозицій20 серп. 11:42 – 3 вер. 12:00 -
ID: UA-2026-08-18-009197-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиБіоцид для водопідготовки (обеззараження технологічних середовищ від СВБ)
Оголошено18 серп. 15:07
Прийом пропозицій18 серп. 15:07 – 7 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-08-31-008526-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЕлектролітичний декальцифікатор 1 л НТ-СРБ-1
Очікувана вартість6 103,28 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-05-011431-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічна продукція: лот 1 - 24960000-1 Хімічна продукція різна (біоцид), лот 2 - 24960000-1 Хімічна продукція різна (коагулянт)
Ім'я:Орлянська Світлана АркадіївнаE-mail: [email protected] Телефон: 380442069767 ЄДРПОУ:24584661Оголошено5 серп. 16:43
Прийом пропозицій5 серп. 16:43 – 13 серп. 10:00Очікувана вартість7 620 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-31-001150-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24960000-1– Хімічна продукція різна (хімреактиви)
Оголошено31 лип. 09:54
Прийом пропозицій31 лип. 09:54 – 8 серп. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість144 774,22 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-21-011445-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системихімічні речовини для обробки води в асортименті
Ім'я:Світлана ФілоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380577577227 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071139Очікувана вартість8 005,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-21-001756-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічна продукція різна
Очікувана вартість16 370,25 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-010573-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиШвидкорозчинний Шок-хлор AquaDoctor 5кг
Очікувана вартість5 000,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-010246-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічна продукція різна (ДК 021:2015: 24960000-1 — Хімічна продукція різна)
Ім'я:Наталія СимоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380937568314, +380937568314 Веб сайт: ЄДРПОУ:04346250Очікувана вартість2 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-20-002759-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24960000-1 Хімічна продукція різна
Оголошено20 лип. 11:18
Прийом пропозицій20 лип. 11:18 – 30 лип. 12:00Очікувана вартість333 800,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-07-17-005432-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОчисник
Очікувана вартість1 460,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-16-009525-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРідкий засіб для очищення води в басейнах на основі гіпохлориту натрію 15%
Ім'я:Михайло ТкачE-mail: [email protected] Телефон: +380433762627, +380433762965 Веб сайт: ЄДРПОУ:02141578Оголошено16 лип. 16:39
Прийом пропозицій16 лип. 16:39 – 24 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість95 125,00 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-14-010028-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24960000-1– Хімічна продукція різна (хімреактиви)
Оголошено14 лип. 15:57
Прийом пропозицій14 лип. 15:57 – 22 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість179 945,68 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-13-009243-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостями24960000-1– Хімічна продукція різна (Стандартні зразки)
Оголошено13 лип. 15:54
Прийом пропозицій13 лип. 15:54 – 21 лип. 00:00Зверніть увагу!
00:00 - мається на увазі початок доби, а не її завершення
Очікувана вартість15 547,20 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-10-001169-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічна продукція для обробки води у фонтані (Код ДК 021:2015:24962000-5 Хімічні речовини для обробки води)
Очікувана вартість25 860,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-09-003210-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиФлокулянт (коагулянт); pH мінус гранульований
Ім'я:Ільчук Олена АндріївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380382651508 Факс:+380382651508Веб сайт: ЄДРПОУ:22766553Оголошено9 лип. 11:15
Прийом пропозицій9 лип. 11:15 – 17 лип. 18:00Очікувана вартість147 733,33 грн
без ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-07-06-006639-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічна продукція різна
Очікувана вартість3 071,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-07-02-008685-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системихімічні речовини для обробки води в асортименті
Ім'я:Світлана ФілоненкоE-mail: [email protected] Телефон: +380577577227 Веб сайт: ЄДРПОУ:02071139Очікувана вартість12 424,80 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-06-23-006521-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРеагенти для обробки теплофікаційних вод котелень
Оголошено23 черв. 13:57
Прийом пропозицій23 черв. 13:57 – 1 лип. 10:00Очікувана вартість4 245 000,00 грн
з ПДВЗавершена -
ID: UA-2026-06-17-007945-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиХімічні речовини для обробки води
Очікувана вартість12 000,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro