Офіційний учасник системи державних закупівель PROZORRO
Державні закупівлі з ДК 021-2015 (CPV) «24961000-8»
-
ID: UA-2026-08-27-008212-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиКонцентрат рідини охолоджувальної (антифриз GREEN G11 (-80))
Оголошено27 серп. 14:48
Прийом пропозицій27 серп. 14:48 – 4 вер. 10:00 -
ID: UA-2026-09-02-006043-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиПально-мастильні матеріали (Антифриз 5 л)
Очікувана вартість1 170,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-02-000894-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРідина охолоджуюча YUKO ANTIFREEZE CONCENTRATE Super G12+ червоний 215 кг бочка 200 л метал
Очікувана вартість141 886,08 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-09-01-009608-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтифріз G11 за кодом ДК 021:2015: 24960000-1 «Хімічна продукція різна»
Очікувана вартість4 200,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001877-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтифриз
Ім'я:Кондратюк Оксана МиколаївнаE-mail: [email protected] Телефон: +380544423022 Факс:+380544426116ЄДРПОУ:31264398Очікувана вартість240,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-31-001021-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтифриз K-2 (за кодом ДК 021:2015 24960000-1 — Хімічна продукція різна)
Очікувана вартість15 750,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-28-001911-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтифриз K-2 TURBO KULER -35 (червоний) G12 22кг (код CPV за ДК 021:2015 24960000-1 «Хімічна продукція різна»)
Очікувана вартість2 151,00 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-27-010020-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОхолоджувальні рідини
Ім'я:Москаленко Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380666302468 ЄДРПОУ:39292239Очікувана вартість1 300,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-012874-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиФреон та антифриз
Очікувана вартість9 050,80 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-003956-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиОхолоджувальні рідини
Ім'я:Москаленко Олена ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380666302468 ЄДРПОУ:39292239Очікувана вартість1 880,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-26-002548-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтифриз, Рідина гальмівна (за кодом ДК 021:2015 24960000-1 — Хімічна продукція різна)
Очікувана вартість17 640,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-25-000632-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОхолоджувальні рідини (антифриз)
Ім'я:Тавридзький Михайло РостиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674772297 ЄДРПОУ:23884071Оголошено25 серп. 09:20
Прийом пропозицій25 серп. 09:20 – 2 вер. 16:00Очікувана вартість2 475 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-24-010622-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтифриз
Очікувана вартість1 800,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-21-011438-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиЦЗВ-26Т_297_ВО: Охолоджувальні рідини (24960000-1 Хімічна продукція різна)
Оголошено21 серп. 16:05
Прийом пропозицій21 серп. 16:05 – 31 серп. 12:00Очікувана вартість1 215 000,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-20-010163-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиРідина охолоджуюча низькозамерзаюча ОР- 40, ДК 021:2015 (24960000-1 Хімічна продукція різна)
Оголошено20 серп. 15:31
Прийом пропозицій20 серп. 15:31 – 28 серп. 12:00Очікувана вартість211 846,25 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-13-008494-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиАнтифриз, герметик прокладок та для двохтактних двигунів
Очікувана вартість25 899,90 грн
з ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro -
ID: UA-2026-08-13-007064-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиОхолоджувальні рідини (антифриз)
Ім'я:Тавридзький Михайло РостиславовичE-mail: [email protected] Телефон: 380674772297 ЄДРПОУ:23884071Оголошено13 серп. 14:00
Прийом пропозицій13 серп. 14:00 – 21 серп. 16:00Очікувана вартість2 475 000,00 грн
без ПДВЗакупівля не відбулась -
ID: UA-2026-08-13-006789-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиЗапчастини для ремонту автомобільного транспорту (пожежного автомобіля АІ8486СМ) а саме: Хімічна продукція різна
Ім'я:Кушнірова Ольга ОлександрівнаE-mail: [email protected] Телефон: +380459535164 ЄДРПОУ:04527520Очікувана вартість455,00 грн
з ПДВСкасована -
ID: UA-2026-08-13-001518-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьвідкриті торги з особливостямиХімічна продукція: охолоджуюча рідина G12 +, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 24961000-8 Охолоджувальні рідини; охолоджуюча рідина HDEC, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 24961000-8 Охолоджувальні рідини; охолоджуюча рідина G11, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 24961000-8 Охолоджувальні
рідини; охолоджуюча рідина Тосол А-40, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 24961000-8 Охолоджувальні рідини; відновник оксиду азоту AUS 32, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різна; омивач скла, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різна; гальмівна рідина ДОТ-4, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різна; засіб для зниження температури застигання дизельного палива, відповідний код ЄЗС: ДК 021:2015: 24960000-1 Хімічна продукція різна Оголошено13 серп. 09:56
Прийом пропозицій13 серп. 09:56 – 21 серп. 09:00Очікувана вартість9 088 919,00 грн
без ПДВКваліфікація -
ID: UA-2026-08-12-005603-a
Щоб зберегти та відслідкувати потрібну вам закупівлю необхідно зареєструватисьЗакупівля без використання електронної системиРідина для снігу Free Color SNOW FLUID MAXIMUM 5L (до прем'єри "Сніг у Флоренції")
Очікувана вартість3 660,00 грн
без ПДВЗвіт офіційно опублікований в Prozorro